Weselne dylematy – o czym powinni pamiętać młodzi?

Submitted by admin on Mon, 12/03/2012 - 21:27

Planowanie ślubu i wesela to czas pełen emocji. Zazwyczaj angażują się głównie kobiety, stąd też to one zajmują się bezbłędnym planem. O czym trzeba myśleć, planując wesele?

Im wcześniej, tym lepiejNajczęściej najważniejszą częścią ślubu są państwo młodzi, a dokładnie panna młoda. Zakup odpowiedniej sukni ślubnej dla wszystkich kobiet jest naprawdę momentem, ponieważ powinna być perfekcyjna.


Fotografia ślubna
Źródło: epena.pl
Gdy ten punkt jest już wypełniony, to wszystkie inne będą banalne.

Sale weselne poważny klopot, stąd też wszyscy wiedzą, że aby zaklepać wymarzoną, trzeba planować wesele dużo wcześniej. Dwuletnie wyprzedzenie powinno być w sam raz, jednak bywa, że zwalniają się wcześniejsze daty, dlatego najlepiej mieć wszystko pod kontrolą i regularnie badać aktualne terminy.Wybór fotografaFotograf jest już właściwie stałym elementem tradycji ślubnej. Wielu nie potrafi wyobrazić sobie dobrego wesela bez tysięcy fotografii. Żeby zatrudnić zawodowca, wystarczy skorzystać z pomocy Internetu, wpisując na przykład fotografia ślubna Wrocław – oczywiście pojawi się duża lista, jednak jak wybrać najlepszego? Przede wszystkim z fotografem musimy się dogadać, dlatego zadecyduje spotkanie. Nie ma sensu też inwestować w setki fotografii, których nie obejrzymy. Lepszym pomysłem jest postawienie na ładną sesję niż produkcja niekoniecznie ładnych zdjęć z tańców weselników. Pamiątkowe zdjęcia ślubne, nie chaotyczne „pstryknięcia”, potrafi zaplanować jedynie zawodowy ślubny fotograf Wrocław to duże miasto, więc najlepiej skorzystać z wskazówek przyjaciół.

DJ czy orkiestra?Jeżeli państwo młodzi planują imprezę w gronie rówieśników, w atmosferze klubowej, najlepszym rozwiązaniem jest dobry DJ. Wesele to nie koncert, dlatego zespół nie jest koniecznością. Czasami jednak, że bliscy nie przyjmują takiego rozwiązania, więc błędem byłoby posłużenie się własnymi poglądami – dlatego że wesele przygotowujemy także dla gości.

Nie może zabraknąć...Na weselu absolutnie nie powinno brakować alkoholu i jedzenia. Narzeczeni najczęściej tego obawiają się szczególnie, więc rachunki powinny okazać się bez pomyłek. Tutaj bardzo pomagają rady przyjaciół, mających to już za sobą. Cenne wskazówki zaserwuje kucharz i organizatorzy imprezy.