Topowe dodatki do telefonów

Submitted by admin on Fri, 03/28/2014 - 10:13

Kupując nowy telefon, warto zatroszczyć się o pasujące do niego dodatki. Powodów ku temu jest wiele. Na ogół decydując się na ich kupno kierujemy się funkcjonalnością. Ale czasami jesteśmy gadżeciarzami, którzy lubią nowości i nowoczesny design. Pokaż mi swój telefon a powiem ci kim jesteś?

Samsung Galaxy Nexus
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Nowy pokrowiec na telefon potrafi nadać mu całkiem nowy wygląd. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, a co za tym idzie działa bez zarzutu. Noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, razem z kluczami czy monetami, absolutnie nie przedłuża jego żywotności.

Nawet jeśli aparat zaprojektowany jest przy użyciu materiałów najwyższej jakości, mogą pojawić się na nim zarysowania. Choć nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność telefonu, dla wielu użytkowników może być to niełatwe do zaakceptowania. Dobrym pomysłem jest schowanie urządzenia w dodatkowym futerale. Z racji, że telefony różnią się rozmiarami, najbezpieczniej jest nabyć etui przeznaczone do konkretnego modelu jak np. http://topbuy.eu/produkty/smartfony/apple/iphone-5-iphone-5s/etui-iphone-5-5s,2,1763.Przykładem może być etui Samsung Galaxy S3 mini. Estetyka wykonania, ciekawe barwy i jakość materiałów dadzą gwarancję, że telefon zostanie z nami na długi czas. Obce mu będą działania pogody, rysy czy zabrudzenia wyświetlacza. W sklepie z akcesoriami znajdziemy także folie ochronne, zrobione z poliwęglanu - nieskomplikowane w założeniu – które zadbają o nienaganny ekran.

Sklep z akcesoriami do telefonów to nie tylko pokrowce. To także ładowarki, bez których nawet najnowszy telefon nie przyniesie żadnego pożytku. Oprócz powszechnie stosowanych, dla osób, które często podróżują, dobrym zakupem będą ładowarki zasilane z samochodowego gniazda zapalniczki. Funkcjonalnym pomysłem dla kierowców okazał się uchwyt na szybę, umożliwiający ulokowanie telefonu na wysokości oczu (w przypadku modeli wyposażonych w GPS). Zapewne wypatrzymy w sieci sklep z akcesoriami, który pozwoli nam na modernizację naszego centrum multimedialnej rozrywki umożliwiając przyjemne z pożytecznym – łączność ze światem a także rozrywkę z ulubioną aplikacją.