Z jakich powodów gra na playstation GTA odniosła taki bardzo duży sukces?

Submitted by admin on Mon, 01/27/2014 - 10:58

Bardzo często sytuacja jest taka, że nawet osoby, które najzupełniej nie interesują się gierkami komputerowymi - bądź konsolowymi, najzwyczajniej przepadają za GTA. No cóż, to może dziwić. Można śmiało powiedzieć, że Grand Theft Auto jest najświetniejszą grą jaka została wydana w ostatnich latach. Naturalnie zapewne wielu graczy całkowicie nie zgodzi się z tym.
GTA 5
Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże to pewne coś oczywistego, że dosłownie wszyscy mamy nieco inne upodobania. Cóż, z jakiego powodu w takim razie, gdy została wydana na rynku gta 5 (prezentacja gry gta 5 na pssite.com) niezmiernie wielu graczy niemalże nie było w stanie gadać na inne tematy? Można śmiało powiedzieć, że twórcy GTA odpowiednio potrafią połączyć rewelacyjną fabułę ze względną prostotą. Zatem nawet dzieci bez najmniejszego problemu radzą sobie z obsługiwaniem tej słynnej gierki. Należy także wspomnieć, że ogólnie możliwość bycia silnym gangsterem, który szybko jeździ po wielkich metropoliach jest praktycznie czymś na wagę złota.

W ogromnym błędzie są tacy gracze, którzy sądzą, że GTA cechuje wielki schematyzm. Oczywiście może na pierwszy rzut oka faktycznie możemy pomyśleć, iż GTA jest jakby nie patrzeć jednym wielkim schematem. Jednakże mnogość różnego rodzaju misji sprawia, że z pewnością nie można w taki sposób myśleć. Miejmy nadzieję, iż za jakiś czas ponownie twórcy GTA dadzą swoim fanom kolejną część gry... Pewnie trochę sobie poczekamy, ale z całą pewnością następna część będzie jeszcze lepsza, aniżeli poprzedniczki. No co, powinniśmy we wszystkich przypadkach rozumować w optymistyczny sposób.scena z gta v
Autor: Videogame Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Należy również napisać, że ogólnie Playstation to najświetniejsze rozwiązanie dla osób, które chciałyby grywać w GTA! Prawda jest taka, iż chociażby playstation network to fantastyczna funkcja, dzięki której nareszcie mamy okazję grywać z innymi (tutaj znajdziesz info o playstation network). Oczywiście Playstation to nierzadko znaczny wydatek finansowy - zatem nie może dziwić, że akurat w naszym kraju jest sprzedawanych dużo mniej sprzętów i gierek, aniżeli w Australii albo UK. Rada dla takich osób, które mimo problemów finansowych nie chciałyby zrezygnować z Playstation? Warto rozejrzeć się po aukcjach internetowych.