Kupujemy tablet

Submitted by admin on Thu, 04/24/2014 - 09:46

Ostatni czas to ogromny wysyp najróżniejszych smartfonów oraz tabletów. Urządzenia te są ogromnie popularne, stając się przenośnymi centrami rozrywki. Duże ekrany dotykowe, coraz szybsze procesory i pamięci spowodowały, że obecne tablety są dużo wydajniejsze niż komputery sprzed piętnastu lat.


Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
W USA ogromną popularnością cieszą się produkty firmy Apple, w naszym kraju są one trochę rzadziej kupowane, ale powoli zmienia się to. Apple od samego początku stawiało na wysoką jakość tak sprzętu jak i programów, co świetnie prezentuje Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Biały (MD544FD/A).

Wiele osób uważa, że Apple projektuje najlepsze matryce do tabletów, i spoglądając na powyższy tablet trudno się z tym nie zgodzić. Przekątna 8 cali, podświetlenie LED i duża rozdzielność sprawiają, że trudno oderwać wzrok od barwnego i nasyconego pięknymi kolorami ekranu. Reszta elementów nie zostaje w tyle. Wydajny procesor i aż 32G pamięci RAM bez większych problemów obsłużą nawet najbardziej wymagające gry i programy. Aby praca z tabletem była jeszcze bardziej wygodna, Apple wyposażyło Ipad w szereg aplikacji do obróbki filmów,grafiki i muzyki, tak więc otwierając pudełko z tabletem otrzymuje się gotowe do większości zastosowań mobilne urządzenie. Tablety Apple są oferowane w paru kolorystycznych wersjach, opisywany powyżej egzemplarz jest cały biały, a Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Czarny (MD541FD/A) () ma piękną czarną barwę.

Również biały, ale dużo większy, bo 10 calowy jest . W przypadku firmy Asus także nie było żadnych kompromisów jeśli chodzi o wydajność i użyte podzespoły. Pamięć 32G, ekran z dużą rozdzielczością i wydajny procesor również plasują ten egzemplarz w najwyższym segmencie urządzeń do profesjonalnych rozwiązań przy zachowaniu przyjaznej dla wszystkich konsumentów ceny.