Kupujemy wygodne słuchawki

Submitted by admin on Thu, 04/24/2014 - 13:48

W zasadzie każdy używany dzisiaj smartfon czy telefon ma możliwość odtwarzania muzyki. Jednak głośniczki w tego typu sprzęcie nie są zbyt dobre, dlatego też powinno się pomyśleć o zakupie jakiś słuchawek. Ale jak się okazuje, ich wybranie wcale nie będzie prostym i łatwym zadaniem.

Słuchawki Sony
Autor: Sony
Źródło: Sony
Niektórzy pewnie zdecydują się na znaną firmę i zakupią Słuchawki Sony MDR-ZX300 (MDRZX300W) (oferty sklepów). Są one zgrabnie, niezbyt duże ale przy tym bardzo wygodne. Użyto przy ich produkcji dobrej jakości magnes neodymowy, dzięki czemu dźwięk jest wyraźny i bez szumów przy zapewnieniu odpowiedniej mocy.

Te słuchawki mają kabel o całkowitej długości ponad metr i są dostępne w kilku kolorystycznych wersjach, dzięki czemu można je dobrać do własnych preferencji i oczekiwań. Osoby szukające jeszcze lepszego brzmienia skusić powinna propozycja mało znanej na polskim rynku firmy Superlux, czyli Słuchawki SUPERLUX HD661P (CENEO). Posiadają one wygodne, duże nauszniki, tak więc nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie będzie powodować żadnego odgniecenia. Ze względu na swoje wymiary i długi, kilkumetrowy elektronika (przejdź) słuchawki te raczej będą się nadawać do domowego użytku, a nie noszenia na spacerze. Tu także producent postawił na odważną kolorystykę, słuchawki są dostępne w kolorach czerwonym, fioletowym, czarnym oraz srebrnym.

Następnym modelem, któremu powinno się przyjrzeć w czasie swoich poszukiwań są Słuchawki WeSC Oboe NS Black. Przy nich kolorystyka nie jest ekstrawagancka, mają czarny kolor z szarym akcentem. Posiadają wygodny, pokryty miękkim materiałem pałąk, wygodne nauszniki i odpowiedniej długości elektronika (więcej w temacie). Do samego dźwięku również nie można się przyczepić, słuchawki brzmią bardzo dobrze i można na nich słuchać różnych gatunków muzycznych. Bardzo ciekawą propozycją dla osób nie lubiących poskręcanych kabli są Słuchawki XX.Y DYNAMIC 10 Różowe (HP-8810 PINK). Wprawdzie kolor ich z założenia może odstraszyć wszystkich chłopaków, ale są oferowane również w innych wersjach kolorów. A najciekawsze w nich jest to, że mają wbudowany wewnętrzny odtwarzacz plików MP3, odpada więc konieczność przyłączania ich do zewnętrznych sprzętów.