Gadżety do sprzętu elektronicznego

Submitted by admin on Wed, 04/23/2014 - 14:30

Duży wybór urządzeń elektronicznych w ostatnich latach spowodował, że większość z nas ma telefon komórkowy, tablet czy laptop. Mobilność tych urządzeń i powszechny dostęp do internetu z kolei sprawiają, że sprzęt elektroniczny często jeździ razem z jego użytkownikami.

IdeaPad U260
Autor: Agencja 21
Źródło: Agencja 21
Jest przez to narażony na mechaniczne uszkodzenia powstałe w wyniku uderzeń czy upadków, wiele tabletów i smartfonów zniszczyło się przez nieuważne użytkowanie. Dlatego też chcąc podróżować ze swoim sprzętem należy zaopatrzyć się w solidną torbę dedykowaną do odpowiedniego urządzenia. Pożądane jest, żeby taka torba wykonana była z dobrego, trwałego materiału, miała praktyczną rączkę i pasek do noszenia i miała wewnątrz grubą wkładkę amortyzującą chroniącą elektronikę.

Dobrej jakości a dodatkowo niedrogimi akcesoriami tego typu są wyroby firmy Tucano, przeznaczone dla sprzętów różnej wielkości. Tucano 11,6" szary (BNW-10G) to pokrowiec przeznaczony dla netbooków i dużych tabletów. Dyskretny szary kolor nadaje się w zasadzie dla wszystkich klientów, a wodoodporny zamek i duża boczna kieszeń w dużym stopniu zwiększają wygodę tej torby.

Za to Tucano BNW10-F (BNW10-F) będzie idealny dla urządzeń o przekątnej 10', czyli większych tabletów i niektórych modeli netbooków. Torba ta wyróżnia się ciekawą, odważną kolorystyką, do dyspozycji są egzemplarze w kolorze niebieskim, fioletowym, szarym oraz czerwonym. Następny model tego producenta, czyli torba Netbook Wallet jasnoszara został zaprojektowany dla netbooków i odtwarzaczy DVD do 12 cali. Ma on tylną, dużą kieszeń oraz obrotowy, wygodny w użytkowaniu pasek. Jest on wykonany z dobrego jakościowo poliestru, i podobnie jak opisywane wcześniej modele także występuje w paru innych kolorach. Dla kompleksowej ochrony naszych urządzeń należy się zastanowić nad torbą ze zwiększoną pianką do ochrony wewnętrznej. Jest to w kolorze ciemnej czerwieni, przeznaczony dla urządzeń których przekątna wynosi mniej niż 10 cali.