Urządzenia elektroniczne producenta Samsung

Submitted by admin on Fri, 04/25/2014 - 14:25

Porządny sprzęt elektroniczny oferowany jest przez wielu producentów, lecz jednym z niekwestionowanych liderów stała się firma Samsung. Ten koreański producent od długiego czasu utrzymuje najwyższą jakość produktów, oferując swoim klientom sprzęty na najwyższym poziomie. A Samsung w swojej ofercie posiada naprawdę szeroki wybór produktów.

Monitor LED od Samsunga
Autor: Partner of Promotion
Źródło: Partner of Promotion
Przykładowo Samsung NX300 18-55 mm czarny () to przedstawiciel zaawansowanych aparatów cyfrowych, który spełnia oczekiwania bardziej zaawansowanych miłośników fotografii. Ma on układ przetwornika obrazu o dużej liczbie pikseli, tryb szybkich zdjęć, niezwykle migawkę i możliwości nagrywania filmów w wysokich rozdzielczościach. Dzięki tym parametrom aparat ten uznawany jest za jedną z ciekawszych propozycji w swojej klasie, a pochlebne recenzje i opinie tylko to podkreślają.

Następną grupą produktów, gdzie Samsung króluje na tle pozostałej konkurencji są smartfony i telefony komórkowe. Praktycznie wszystkie ostatnie modele Samsunga okazywały się wielkimi hitami i sprzedawane były w setkach tysięcy egzemplarzy. Oczywiście wśród sprzedawanych urządzeń dominują stonowane kolory, szare, czarne i białe, lecz czasami może się trafić coś oryginalnego w sklepach, przykładowo bardzo ciekawy kolorystycznie telefon Samsung.

Przyglądając się ofercie samsunga nie można zapomnieć o telewizorach. Duże i małe, tanie i kosztujące więcej niż mały samochód - zależnie od potrzeb i możliwości portfela każdy znajdzie najlepszy egzemplarz dla siebie. Najtańsze telewizory samsunga kupić można już za niecały tysiąc złotych, na przykład telewizor UE-32EH4003 w takiej cenie proponuje 32 cale bardzo przyzwoitego obrazu. Rzecz jasna w tak tanim segmencie nie można się spodziewać nowinek technologicznych, ale w porównaniu z konkurentami z tych widełek cenowych telewizory samsunga wypadają bardzo dobrze. Mimo swej niskiej ceny telewizor ten ma możliwości obsługi sieci wi-fi. Z kolej Samsung UE22F5000A ma tylko 20 cale, więc jest wielkości ekranu monitora, lecz wysoka rozdzielczość full HD będzie rekompensować te niewielkie rozmiary, dzięki czemu telewizor ten świetnie nadaje się do niewielkiego pokoju.