W rozsądnej cenie i funkcjonalne tablety

Submitted by admin on Tue, 04/29/2014 - 09:53

Tabletowy rynek cały czas rośnie w dynamicznym tempie. Tego typu urządzeń jest sprzedawanych ogromne ilości, z tego też powodu obok dużych i znanych producentów swoich szans poszukują firmy mniejsze, zamierzające swoimi wyrobami zainteresować klientów. Należy do nich przykładowo firma oLofer, jakiej tablet oLofer JustTab C740 niedawno ukazał się w sklepach w przystępnej jak na użyte komponenty cenie. Jak wykazały zrealizowane przez niezależnych konsumentów intensywne testy, ten model tabletu jest ciekawą propozycją dla osób szukających taniego i solidnego sprzętu.

tablet leżący na biurku
Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Został bardzo starannie i dokładnie zaprojektowany, co niekiedy nie regułą nie jest w tanich urządzeniach, a użyte w nim komponenty są odpowiednio dopasowane, przez co urządzenie (Tablet 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4) działa wydajnie i bez większych problemów. Ekran trzyma podane w specyfikacji parametry, obraz jest wyraźny i ma ładne, nasycone barwy. Dużym plusem tego urządzenia jest pojemna bateria, która pozwala na parę godzin nieprzerwanej pracy bez potrzeby ładowania.

tablety
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie testowane aplikacje działają szybko i bez większych problemów, a wydajność odpowiada parametrom procesora i pamięci, jakie zostały użyte w tym urządzeniu. Firma oLofer (przykład tu: fajna propozycja od Olofer na ceneo.pl) ma w dystrybucji także mniejszy 7-calowy egzemplarz Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został porządnie wyprodukowany i w swojej klasie cenowej jest ciekawą propozycją.

Niezwykle interesująco wyglądają również tablety firmy Modecom. Wytwórca ten miał już w swojej ofercie parę bardzo ciekawych modeli i jego ostatnia oferta utrzymuje ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z 10-calowym ekranem IPS to wydajna wydajna maszyna która wystarcza do najbardziej wymagających aplikacji. Wydajność gwarantują jej 4 rdzenie w procesorze i 16G pamięci, a za wyświetlanie grafiki jest odpowiedzialny jeden z najmocniejszych dzisiaj graficznych układów. Tablet ten zaprojektowany został jako domowe źródło rozrywki i według wielu opinii doskonale spełnia to zadanie. Także inny model tego producenta, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty polecenia.