W jaki sposób bez wysiłku wybrać idealny dla nas tablet?

Submitted by admin on Tue, 04/29/2014 - 09:12

Świat rozrywki mobilnej od kilku lat został zawładnięty przez tablety oraz smartfony. W sprzedaży swoje produkty oferuje paru największych, renomowanych wytwórców oraz całe grono pozostałych, których urządzenia są trochę gorszej jakości, ale za to znacznie mniej kosztują. O tym czy kupić tablet solidny lecz droższy, czy jednak skusić się na tani, ale z trochę gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam kupujący, do niego należy ostateczna decyzja. Jeśli ktoś skłania się raczej ku pierwszej grupie, to powinien przyglądnąć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za najlepsze na rynku.

tablet
Autor: Raffaele Esposito
Źródło: http://www.flickr.com
Charakteryzują się one bardzo dobrą jakością elementów, solidnym wyglądem i dobrymi osiągami. Jednym z podstawowych modeli (odkryj więcej na ten temat) firmy Sony jest Tablet Sony Xperia Tablet Z 16 GB WiFi Czarny (SGP311E3/B). Posiada on ekran o przekątnej 10 cali, wykonany z odpornego na zarysowania szkła, a jednocześnie jest przy tym niezwykle lekki i smukły. Funkcje stosowane do tej pory w telewizorach z najwyższych klas gwarantują naprawdę ostry i barwny obraz, a potężny procesor i spora ilość pamięci pozwoli na granie w najbardziej wymagające gry.

start pracy tabletu
Autor: Karolina van Schrojenstein Lantman - Orlinska
Źródło: http://www.flickr.com
Na tym urządzeniu został zainstalowany system Android w najnowszej wersji, wzbogacony jeszcze przez inżynierów Sony o wydajne programy polepszające wydajność urządzenia. Opisywany powyżej tablet może się łączyć tylko za pomocą sieci wi-fi, lecz Tablet Sony Xperia™ Tablet Z 16 GB LTE Wi-Fi Czarny (SGP321B) posiada specjalne gniazdo umożliwiające użycie możliwości, jakie daje LTE.

Wśród ogromnej liczby wszelakich urządzeń dotykowych znajdziemy także nietypowe, ciekawe urządzenia. Należą do nich przykładowo piórkowe tablety, umożliwiające pracowanie zarówno za pomocą palców jak też dołączonym do sprzętu piórem dotykowym. Więcej informacji odnośnie tematu odnajdziesz tu: Tablet Wacom Bamboo 3 Pen ,Touch (CTH-470K-PL). Jednym z bardziej znanych przedstawicieli tej rodziny sprzętów jest Tablet Wacom Bamboo 3 Pen ,Touch (CTH-470K-PL), łączący w sobie funkcję tabletu i tabletu piórkowego. Za to Tablet Wacom BAMBOO 3 MANGA E (CTH-470M-RUPL) to urządzenie dedykowane wielbicielom cyfrowej grafiki.