Komputery w naszym życiu

Submitted by admin on Thu, 02/20/2014 - 11:24

Jeżeli chodzi o karty pamięci do lustrzanek, przyznać powinno się niezwykle imponującą oraz szeroką ofertę na rynku. Propozycje szczególnie zróżnicowane pozwalają na znalezienie tej odpowiadającej klientom w stu procentach. Wybierając kartę pamięci do swego aparatu, należy kierować się również jej zgodnością z naszym sprzętem. Producent stara się stale zadziwiać swoich odbiorców mnogością wyboru. Przyznać powinno się, że udaje mu się to bezsprzecznie.
kobieta z białym aparatem fotograficznym
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością każdy użytkownik aparatów cyfrowych stanie pewnego dnia przed podjęciem decyzji o kupnie karty pamięci. Zada sobie wówczas pytanie dotyczące tego, jaką kartę i o jakiej pojemności poleca się wybrać. Uniwersalnej odpowiedzi na tę kwestię jednak nie znajdzie, ponieważ to zależne jest od indywidualnych potrzeb oraz preferencji.Wymogi konsumenckie różnią się miedzy sobą tak, jak różnią się oferty producentów. Bez najmniejszego problemu można na rynku znaleźć kartę pamięci do lustrzanki spełniającą wszystkie stawiane jej kryteria. Gdy już mamy aparat i akcesoria do niego, warto zastanowić się, w jaki sposób go przenosić. Doskonałym rozwiązaniem jest plecak fotograficzny (więcej na stronie). Gdy zaś wolimy coś bardziej eleganckiego i poręczniejszego zdecydujmy się na torby i futerały fotograficzne - tu zobaczysz inspiracje: Torby i futerały fotograficzne Sony na Ceneo.

Fotografia amatorska i profesjonalna
Autor: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com
Fujifilm X-M1 jest adresowany do eksperymentujących hobbystów oraz profesjonalistów, którzy w przedsprzedaży będą musieli zapłacić za niego ok. 3400 zł w zestawie z obiektywem XC 16-50mm F3.5-5.6 OIS. To całkiem dużo jak na tej klasy produkt. Przyjrzyjmy się więc jego atrybutom i wspólnie wydajmy opinię czy wart jest swojej ceny.

X-M1 to również wykonywanie zdjęć w zakresie czułości ISO 200–6400 (można rozszerzyć do ISO 25600), szybkość zdjęć seryjnych do 5,6 kl. na sek., nakręcanie filmów w jakości HD oraz 49-punktowy autofocus, co zapewnia osiągnięcie przewidywanej ostrości zdjęć. Aparat z wymiennym obiektywem, dodatkowo, posiada odchylany o 90 stopni ekran LCD o przekątnej trzy cale oraz funkcję Wi-Fi, umożliwiającą bezprzewodowe wysyłanie obrazów.