Czy warto wdrażać nowoczesne technologie w swoim domu?

Submitted by admin on Wed, 04/30/2014 - 12:35

Sporo ludzi sceptycznie zapatruje się na wdrażanie sporej liczby urządzeń w swoim domostwie. Przyzwyczajeni do standardu urządzenia jakim jest telewizor oraz telefon często krytycznie spoglądamy na nowoczesne opcje twierdząc, że jest nam to zbędne. Tymczasem warto mieć świadomość, że w dobie nowoczesności warto być na topie z nowymi urządzeniami. Szczególnie mając dzieci, dla których konieczna może okazać się za jakiś czas umiejętność obycia z maszynami itechnologią.

myszka do kpmutera
Autor: Yuya Tamai
Źródło: http://www.flickr.com
Dla osób, które sporo czasu spędzają pracując, a wolny czas lubią poświęcać na relaks przed telewizorem ciekawym rozwiązaniem może być nagrywarka DVD FUNAI BH2-M200. Urządzenie to pozwoli na nagranie ulubionego teleturnieju lub filmu, w sytuacji gdy nie posiadamy zbyt wiele czasu by je obejrzeć. Jednak to nie wszystkie opcje, \ nagrywarka ma opcję rejestrowania kilku programów w jednym czasie, a to spore udogodnienie. Nagrywarka odtwarza filmy Blu-ray. W twoim mieszkaniu więc masz opcję by stworzyć swoją salę kinową a w wybranej przez Ciebie chwili dokonać wyboru na który film masz ochotę.

myszka i podkładka
Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Dla młodszych użytkowników (ale nie tylko) interesującym rozwiązaniem kształtującym kreatywność i umiejętności może być gra Minecraft (CD-Key). Jest to gra kształtująca wyobraźnię i zmysł techniczny, przez jej fabułę: wszyscy mogą się w niej wcielić w kreację górnika kopiącego złoża, jakie to w późniejszym czasie wykorzystuje na kreowanie fortec i domów. Gra może być radością dla kilku w jednym czasie – posiada bowiem funkcję multiplayer (Minecraft).

By można było w wygodny sposób korzystać z możliwości komputera trzeba zakupić dobry model myszy (Mysz EVO XGAME LASER X750 Extra Fire (A4TMYS33970)od A4Tech). Producenci mają w ofertach sporo opcji, wiele z nich jednak nie zawsze się sprawdzi. Dla zapalonych graczy i grafików komputerowych przydatne będą profesjonalne myszki np. mysz A4 Tech XGame X-710BK USB albo mysz A4Tech EVO XGAME LASER X750 Extra Fire. Oba modele mają możliwość dopasowania czułości do potrzeb gracza.