Jakie są nowości na rynku tabletów

Submitted by admin on Tue, 04/29/2014 - 10:52

Kupując nowy tablet klienci muszą stanąć przed ciężkim wyborem, czy kupić urządzenie markowe, lecz jednocześnie więcej kosztujące, czy skusić się na produkt jakiegoś nieznanego wytwórcy. Przeważnie ta druga opcja znacznie mniej kosztuje, lecz ryzyko jest takie, że urządzenie nie do końca będzie odpowiednio wykonane i sprawnie funkcjonujące. Za cenę 200 złotych możemy się już stać właścicielem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na swoją cenę urządzenie to posiada całkiem przyzwoite parametry.

ASUS MeMO Pad HD7
Autor: pestoverde
Źródło: http://www.flickr.com
Ekran o 7-calowej przekątnej i 4G zamontowanej pamięci pozwalają na wygodne oglądanie stron internetowych i zagranie w proste gry. Oczywiście na pogranie w nowe produkcje raczej nie ma szans, lecz w końcu nie do tego ten tablet (szczegóły dotyczące tabletu znajdziesz na ceneo.pl) jest wyprodukowany. Ciekawą cenę mają także tablety innego taniego wytwórcy, czyli GoClever. Są one dość popularne na krajowym rynku i zbierają pochlebne opinie klientów. Niecałe pięćset złotych za mający 10 cali Tablet GOCLEVER TERRA 101 (TAB TERRA 101 KB) to mocno kusząca cena, a sam tablet funkcjonuje wyjątkowo szybko i sprawnie.

Wprawdzie zastosowana ilość pamięci i procesor nie należą do najwydajniejszych, ale odpowiednia optymalizacja systemu Android sprawiła, że nie ma żadnych problemów z użytkowaniem bardziej zaawansowanych programów, a i sporo gier bez żadnego problemu będzie na nim chodzić. Tablet GoClever Tab T76 GPS TV (T76GPSTV) to młodsze rodzeństwo prezentowanego wcześniej sprzętu z matrycą o przekątnej 7 cali. Ten tablet również bardzo dobrze wypada w najróżniejszych wydajnościowych testach , a i właściciele nie powinni narzekać na jego działanie. Na ten temat także tu: Tablet TERRA 101 (TAB TERRA 101 KB)od producenta GOCLEVER.

Również firma Asus postanowiła zaoferować tańsze, a jednocześnie solidne i wydajne urządzenie. Tablet ASUS MeMO Pad HD 7 (ME173X-1B012A) to najnowsza propozycja tej firmy, która szturmem wdarła się na tabletowy rynek i zrobiła tam dużo zamieszania. Poza tym, że tablet Asusa posiada mocne komponenty, wydajny procesor i dużą ilość pamięci, to jest również bardzo ładnie zaprojektowany i oferowany w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych.