Od jakiego producenta tablet rekomendowane jest nabyć?

Submitted by admin on Tue, 04/29/2014 - 09:31

Na rynku tabletów jest bardzo duża konkurencja. Prym wiedzie kilku największych wytwórców, oferujących produkty najlepsze jakościowo, ale też odpowiednio kosztujące. Wiele mniejszych firm z mniejszym lub większym powodzeniem próbuje urwać trochę z tego ogromnego tortu, i w niejednym przypadku udaje im się zaproponować niedrogie a jednocześnie porządne tablety, które kosztują dużo mniej niż wyroby markowe. Przykładem może być tutaj Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).
Samsung Galaxy TabPRO
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Projektanci wyposażyli go w 10 calowy ekran o wyśmienitych parametrach, i wydajny procesor z czterema rdzeniami. W połączeniu z szybką pamięcią i dostrojonym systemem android tablet cechuje się wysokim komfortem pracy na każdej aplikacji. Ciekawą funkcjonalnością w tym urządzeniu jest także tutaj > zobaczysz możliwość użycia go w charakterze telefonicznego aparatu. Także Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_WH_DUO) wyróżnia się wśród pozostałych konkurentów dobrymi parametrami i wydajnością działania. Ekran ma trochę mniejszy niż konkurent z Overmax, lecz rozdzielczością i nasyceniem kolorów w niczym nie ustępuje konkurentom (dodatkowe informacje znajdziesz tutaj).Projektanci tabletu Prestigio postawili na rozrywkę, efektem czego będzie bardzo wydajna karta graficzna która sobie radzi z nawet bardzo skomplikowanymi grami, i doskonale spisująca się także w czasie oglądania filmów. Multipad 2 ma 2 cyfrowe aparaty i możliwość wykorzystania 3G przy łączeniu się z siecią internetową.

O tabletach Samsunga nikomu wspominać nie trzeba, od dawna produkty tej firmy biją rekordy popularności. Najnowsze egzemplarze (więcej: szczegółowe parametry na tej stronie) także należą do najlepszych w swoich klasach, świadczy o tym liczba klientów i wiele nagród. Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T210 (SM-T2100ZWAXEO) to flagowy model tego producenta z najpopularniejszej grupy tabletów posiadających przekątną 7 cali. Lecz seria produktów Galaxy Tab 3 to także modele o innych wymiarach, kupujących często zaczynają wybierać modele 10-calowe, a także zyskujące coraz większe uznanie tablety o ośmiocalowej matrycy, których przedstawicielem stał się Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T311 (SM-T3110ZWAXEO).