Gry – rozrywka na wolny czas gry do zagrania w wolny wieczór

Submitted by admin on Mon, 05/05/2014 - 12:34

W dzisiejszym świecie gry spełniają już w gruncie rzeczy nieodłączną rolę w kształtowaniu się poglądów odnośnie świata i jego odbierania przez młodych ludzi. Do przesady nie będzie należało stwierdzenie, iż to po części między innymi przez użytkowanie gier mamy możliwość kształtowania sporej ilości aspektów naszego charakteru. Złe jest stwierdzenie, że gry nie dają nic dobrego – na rynku jest sporo pozytywnych gier, które wiele mogą nas nauczyć. Na przykład gra w jakiej chodzi jedynie o eliminowanie przeciwników lub jeżdżenie samochodem jest w stanie nauczyć nas zręczności. Przedstawiamy pewną część spośród przykładów ciekawych opcji.
postacie Call of Duty
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to pewna odmiana dla FPS-ów w których strzelanie do innych ludzi stanowi jedyną fabułę. W grze jesteśmy rolnikiem, który stara się mieć dobre plony. Mamy możliwość władać gospodarstwem, najpierw zyskujemy pieniądze poprzez pracę taką jak sianie i zbieranie plonów. Poza tym mamy możliwość hodować bydło. Nasze gospodarstwo cały czas unowocześniamy poprzez kupowanie nowszych urządzeń. Farmą może się opiekować kilku graczy dzięki trybowi multiplayer.

Battlefield 3 to gra w jaką możemy grać samodzielnie, lub z drugą osobą dzięki opcji multiplayer. W trybie dla jednej osoby mamy możliwość uczestniczyćw wielu niesamowitych oraz rozbudowanych zadaniach, jakie przeniosą nas na teren Stanów Zjednoczonych , Europy oraz między innymi na Bliski Wschód.. Stajemy się na przykład świadkami widowiskowego trzęsienia ziemi. W wielu misjach niezwykle często walczymy w towarzystwie innych żołnierzy oraz mamy przyjemność korzystania z najnowocześniejszego sprzętu wojennego. Więcej o wymienionych grach tu - poznaj więcej szczegółów.

Firma EA Sports z każdą nową FIF-ą zasypuje graczy nowościami. FIFA 12 zachęca nas do siebie sporymi nowymi możliwościami – wieleaspektów gry może nas zaskoczyć. W porównaniu z poprzednią wersją jest zdecydowanie mocniej rozbudowana i mająca w sobie wiele ciekawychelementów. Ciekawie o grach również tu: Call of Duty.Jeśli lubisz strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 to będzie tworzyć dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest to kontynuacja wcześniejszych części: gra polega na walce żołnierzy, głównie na zwalczaniu wrogich wojsk. Podczas rozgrywki bitwa odbywa się w kilku miejscach świata – od Ameryki aż po Niemcy.