Jak poprawić komfort grania na konsoli?

Submitted by admin on Tue, 04/29/2014 - 15:08

Każdy gracz wie, że odpowiedni gamepad niebywale zwiększa jakość gier. W jaki sposób dokonać właściwego wyboru, kiedy rynek dostarcza nam aż tak duży wachlarz możliwości? Opisujemy parę ciekawych propozycji:

Gamepad
Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Microsoft Xbox360 Controller for Windows posiada opcję użytkowania na każdej platformie gier producenta Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows jest kompatybilny ze wszystkimi komputerów z systemem Windows XP oraz z konsolami Xbox360, gwarantując wszechstronny sposób obsługi i działania wszystkich gier. Oprócz tego wibracje uruchamiane w odpowiednich momentach gry sprawiają, że gracz nabiera doświadczenia w grze.

Bezprzewodowy posiadający zasięg aż 9 metrów oraz przedziale użytkowania mniej więcej 40 godzin z bateriami technologii AA. Wyposażony został w 8 przycisków oraz możliwość regulowania poziomu wibracji przydatnych w maksymalizowaniu mocy zasilania. Do produktu dodano zestaw Play and Charge Kit, który składa się z akumulatora i kabla, co daje możliwość ładowania ich w czasie rozgrywki. Kontroler ma dwie gałki analogowe i przycisk Xbox Guide.

Gdy pragniemy polepszyć komfort gry, z pomocą nadciąga gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox360 Black. Posiada on przewód o długości około 9 metrów, co daje swobodę ruchu w trakcie gry. Całość zwieńczy praktycznie umieszczone 8 przycisków wraz z dwoma gałkami sterującymi. Kontroler zasilany jest za pomocą baterii, pozwalających na grę na około 40 godzin.

Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony charakteryzuje całkowicie nowoczesny sposób transmisji bezprzewodowej USB co jest możliwe przy wprowadzeniu opcji łączenia Bluetoth. Wbudowany został także mechanizm wykrywania ruchu Sixaxis i zintegrowany system wibracyjny, co daje niesamowite efekty podczas gry. Dzięki zainstalowanemu urządzeniu jaki jest akumulator, który działa w przedziale około mniej więcej 45 godzin mamy możliwość dużo dłużej napawać się grą.