Warto wnieść do życia nieco nowinek technologicznych

Submitted by admin on Wed, 04/30/2014 - 13:03

Rynek oferuje nam coraz bardziej nowoczesne, interesujące możliwości z których dość często korzystamy. Nic dziwnego. Technologie bowiem zdominowały naszą codzienność. Niewiele jest osób, które wyobrażają sobie życie bez laptopa albo podobnych sprzętów takich jak telefon czy odtwarzacz muzyki. Wiele osób stało się kolekcjonerami urządzeń technologicznych, kupując wszystkie elementy nie tylko ułatwiające korzystanie z komputera, ale także kreujące jego ciekawy wygląd. Każde urządzenie możemy w dzisiejszych czasach dobierać albo zmieniać chcąc je dostosować do naszych upodobań związanych z wyglądem urządzenia.

zestaw komputerowy
Autor: Blake Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle cieszące się popularnością stało się w ostatnich latach kreowanie ciekawego wyglądu swego komputera stacjonarnego przy pomocy ciekawej obudowy. Funkcją obudowy już dawno nie jest tylko ochrona elementów naszego komputera. Oryginalne obudowy znalazły Duży poklask pośród graczy. Jednym z takich modeli, który unowocześni design naszego komputera stacjonarnego jest Obudowa BitFenix Colossus Big-Tower. Obudowa świeci barwą czerwoną lub niebieską – w zależności od preferencji użytkownika. Dodatkowo jest opcja wyboru metody podświetlania.

Obudowę wyposażono w szufladkę, w której możemy trzymać swe mniejsze sprzęty np. odtwarzacze muzyki, kable itp. Podobna oferta to obudowa Aerocool PGS STRIKE-X GT BLACK USB 3.0. Jeszcze jedna opcja dla fanatyków gier. Obudowa o dość sporych rozmiarach - w jej składzie znajdują się wentylatory i możliwość zaimplementowania sporych kart graficznych. Obudowa (Obudowa Colossus Big-Tower od BitFenix) robi wrażenie dzięki kolorystyce oraz metodzie zaprojektowania.

Wielu z nas ma urządzenie do słuchania muzyki – wielu ludzi wszędzie ma ze sobą sprzęt do jej słuchania. Firma Sony jest pionierem w dziedzinie projektowania świetnej jakości odtwarzaczy muzyki. Jednym z najczęściej wybieranych spośród urządzeń do odtwarzania muzyki tej firmy jest odtwarzacz mp3 Sony Nwz-B173P. Wynika to z mocnego uderzenia basu, który zachwyca po włączeniu urządzenia (więcej: link do ciekawej strony dotyczącej tematu). Jego największym atutem jest szybkie ładowanie. Jest to opcja dla ludzi lubiących szczególny design swych urządzeń – dostępny w barwie różowej. Jego bordowy odpowiednik - odtwarzacz mp3 Sony Nwz-B173R także okazał się być hitem sprzedaży. Klienci cenią przedsiębiorstwo Sony przez niezawodność już od wielu lat.