Które elektroniczne gadżety najchętniej kupujemy?

Submitted by admin on Thu, 10/17/2013 - 15:22

Od kilkunastu lat otacza nas coraz więcej urządzeń elektronicznych. Jedni uważają, że nastąpi koniec realnych kontaktów międzyludzkich, ponieważ mając telefon z dostępem do internetu, tablet, konsolę do gier i inne tego rodzaju rzeczy nie będziemy już chcieli osobistych kontaktów z innymi ludźmi.


Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Inni uważają, że to błogosławieństwo i ułatwienie i że w żadnym wypadku elektroniczne gadżety nie zastąpią żywego człowieka. I to chyba właśnie oni mają rację. Nie ma co demonizować, gadżety i elektroniczne urządzenia, jeżeli korzystamy z nich w granicach rozsądku mogą służyć pracy, zabawie i utrzymaniu kontaktów.

Telefon czy tablet?
Od niedawna popularne są urządzenia z serii Samsung Galaxy. Można znaleźć tak telefony jak i tablety. Ta seria stanowi swego rodzaju odpowiedź marki Samsung na furorę jaką robią sprzęty marki Apple. Ogromnym pozytywem urządzeń z serii Galaxy jest ich design i cena - niższa dość znacznie niż Apple.

Najpopularniejsza konsola
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się Playstation 3 - konsola do gier. Jeśli wolny czas spędzamy na graniu - warto zainwestować w dobry sprzęt. Oczywiście znajdziemy na rynku jeszcze kilka innych konsoli, lecz playstation z pewnością jest najpopularniejszą.

iPad nie traci na popularności
Kiedy mówimy o elektronicznych gadżetach koniecznie trzeba opowiedzieć o gigancie w tej branży, czyli firmie Apple. Gdy tylko się pojawił ogromnym uznaniem cieszy się modny iPad mini, lecz i inne urządzenia tej firmy nie tracą uwagi. To prawda, są kosztowne, jednak użytkownicy wiedzą, że płacą za wysoką jakość. Ogromną popularność marka ta zyskała dzięki charyzmatycznemu Stevowi Jobsowi, który z każdego przedsięwzięcia robił fantastyczne show. Takie podejście w firmie Apple zostało, a z tego powodu ma ona od lat wiernych klientów. Premiera każdego nowego modelu telefonu albo tabletu poprzedzona jest wielomiesięcznymi spekulacjami - co to będzie, które funkcje będą dorzucone, jak zmieni się design. Nie ma chyba innej marki, która robiłaby wokół siebie takie zamieszanie. Jeśli chcesz znaleźć urządzenie dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby wejdź na ciekawą ofertę www.taniomania.pl


Elektroniczne gadżety są już w codziennym użytku i chcąc nie chcąc nie unikniemy kontaktu z nimi. Nie ma jednak powodów do strachu, żadne urządzenie nie zastąpi prawdziwych relacji.