Dlaczego warto cenić gry? - ponieważ są fantastyczne

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 12:00

Tekstów odnośnie gier na konsole bez wątpienia każdy przeczytał w czasie swojego życia od zatrzęsienia. Jednak akurat tak można powiedzieć o praktycznie każdej dziedzinie, która jest na tym świecie od powiedzmy dziesięciu lat.

Xbox One
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Cóż, za dużo nowatorskich przemyśleń dotyczących grania na konsoli i tak nie da raczej rady zapodać, lecz jeśli kogoś zainteresowały naprawdę przydatne informacje z niezwykłego świata gierek, niech zapozna się z treścią owego tekstu, a z pewnością nie będzie narzekał, uważał, że tylko stracił jakże cenny czas. Spokojnie: autor tych wypocin świetnie poznał popularne gry zręcznościowe na PSP, symulacje oraz inne gatunki, zatem nie jest jakimś nowicjuszem, który nie ma nawet minimalnej wiedzy na temat gierek konsolowych. I miejmy nadzieję, że zawartość artykułu nie będzie przesadnie hermetyczna.Wiadomo: to zrozumiałe, iż nie zawsze należy wiedzieć chociażby jakie gry wyścigowe PSP są w tym momencie na czasie. Cieszy, że spośród polskich obywateli coraz mniej często można zauważyć persony, które najzupełniej nie interesują się gierkami. Naturalnie nikt nie twierdzi, iż gry są konieczną rozrywką, są nieco ambitniejsze sposoby spędzania wolnego czasu, ale no przynajmniej nie starajmy się ich deprecjonować.

W sumie wyłącznie skończony ignorant twierdzi, iż wszyscy gracze tracą tylko na gierkach swoje życie. Nieco w tym hipokryzji, bo przecież wiele osób, niby poddaje krytyce graczy, ale sami choćby marnują wiele wolnych chwil na bezsensownym chodzeniu po Internecie. Prawda jest taka, że dobrze przygotowane produkty, przykładowo gry strategiczne - adres tej strony - na PSP, to niewątpliwie coś fantastycznego.

Cieszy jeśli przynajmniej jedna z osób, które były sceptycznie nastawione do świata gier nareszcie da radę się jakoś tam przekonać. Oczywiście mamy prawo do swojego zdania, lecz czy nie jest tak, że przydałoby się mówić z sensem? Doceńmy na ten przykład gry strategiczne psp, bo bądź co bądź dobra strategia daje lepsze efekty umysłowe, aniżeli przykładowo brydż
.