Dlaczego warto cenić gry? - ponieważ są fantastyczne

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 12:00

Tekstów na temat gier na konsole bez większego cienia wątpliwości każdy z internautów przeczytał w trakcie swojego życia bardzo dużo. Jednakowoż tak idzie powiedzieć o niemalże każdej dziedzinie życia, która jest z nami od powiedzmy dziesięciu lat.


Xbox One
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Cóż, za wiele nowatorskich przemyśleń odnośnie grania na konsolach tak czy siak nie da raczej rady napisać, lecz jeżeli kogoś zainteresowały naprawdę przydatne informacje z niezwykłego świata gierek, niech zaznajomi się z zawartością tego artykułu, a z pewnością nie będzie uskarżał się, uważał, że tylko zdołał spędzić swój czas. Spokojna głowa: autor owych wypocin bardzo dobrze zdołał poznać popularne ściganki na PSP, symulacje oraz inne typy, zatem naprawdę nie jest jakimś świeżakiem, który nie posiada nawet podstawowej wiedzy dotyczącej gier konsolowych. I miejmy małą nadzieję, że zawartość tekstu nie będzie zbytnio hermetyczna.

Wiadomo: to coś zrozumiałego, iż nie w każdym przypadku trzeba wiedzieć choćby jakie gry wyścigowe PSP są w tym momencie na czasie. Cieszy, że wśród Polaków coraz rzadziej można zauważyć te persony, które całkowicie nie zwykły się interesować gierkami. Oczywiście nikt nie uważa, iż gierki są czymś absolutnie koniecznym, są nieco ambitniejsze sposoby spędzania czasu, ale przynajmniej nie starajmy się ich deprecjonować.

Bądź co bądź wyłącznie całkowity ignorant twierdzi, iż gracze tracą wyłącznie na gierkach swoje życie. Trochę w tym hipokryzji, bo w końcu dużo osób, co prawda poddaje krytyce graczy, ale sami choćby marnują multum czasu na bezsensownym surfowaniu po Internecie. Fakty są takie, że dobrze zrobione produkty, na przykład symulacyjne gry FPS, to na pewno coś kapitalnego.

Bardzo cieszy jeżeli przynajmniej jedna z osób, które były niezbyt pozytywnie nastawione do gier wreszcie zdoła się jakoś tam przekonać. Naturalnie mamy wszyscy święte prawo do własnego zdania, ale czy przypadkiem nie jest tak, że przydałoby się mówić tylko prawdę? Doceniajmy przykładowo gry strategiczne psp, ponieważ bądź co bądź porządna strategia daje konkretniejsze efekty umysłowe, aniżeli przykładowo brydż
.