Rodzaje gier na xbox one

Submitted by admin on Thu, 07/03/2014 - 09:09

Obecnie sprzedawane konsole do grania to bardzo wydajne urządzenia, na jakich granie jest naprawdę przyjemne. Będzie to dotyczyć także najnowszego dziecka firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox One, jaka niedawno pojawiła się w sprzedaży. Ta konsola miała być przełomem, Microsoft planował na początku wykorzystać z niej parę całkowitych nowości, lecz na koniec się okazało, że zaprojektowana została typowa konsola. No nie do końca może zwyczajna, bo bijąca parametrami konkurencję, obecnie jest to najbardziej wydajny sprzęt do grania, jaki zakupić można w elektronicznych sklepach.

gra na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox one wykorzystuje format blue-ray, dzięki temu nie powinno być kłopotów z większą ilością płyt, kiedy gra jest duża, co stało się sporym utrudnieniem poprzednich modeli konsol. Oprócz tego urządzenie zostało wyposażone w duży dysk twardy, na którym bez najmniejszego problemu zmieści się parę tytułów. Konsola funkcjonuje oczywiście pod kontrolą Windowsa, trochę przypominającego sprzedawany obecnie Windows 8, lecz jak okazało się po testach, system nie we wszystkich szczegółach dopracowano i czasami trudno sobie z nim poradzić.

granie na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz to, co najbardziej istotne dla wszystkich konsol, to są oczywiście tytuły gier na konsolę Xbox One. A tu ostatnie dziecko microsoftu również wysoko zawiesiło poprzeczkę. Tytułów jest całkiem sporo, w tym najnowsze hity sprzedażowe, których trudno szukać u konkurencji. Największą popularnością oczywiście się cieszą gry zręcznościowe xbox one, tu w ofercie jest co najmniej kilka dobrych, grywalnych pozycji. Oprócz tego z pewnością zainteresować mogą graczy gry wyścigowe xbox one, rewelacyjna oprawa graficzna może zachwycić chyba każdego wielbiciela samochodów, który lubi ten rodzaj rozrywki.

Jedną z najbardziej interesujących nowinek, którą posiada najnowszy model konsoli Misrosoft jest nowy Kinect. Producent zdecydował się na dość radykalne rozwiązanie, i nie sprzedaje samej konsoli, a tylko cały komplet (a tu świetne gry na konsolę: zręcznościówki na konsolę Xbox One). Wprawdzie bez Kinecta bezproblemowo można pograć w większość gier, ale jeśli już on jest, to warto go używać, a możliwości rzeczywiście ma naprawdę duże. W porównaniu z poprzednią wersją pozwala na tak dużą grywalność, że po włączeniu gry wielu graczy będzie miało duży kłopot z odejściem od niej.