Jakie kwestie powinno się znać na temat dobrych gier na PS Vita?

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 15:44

Mimo tego, że smartfony oraz tablety zyskują coraz więcej popularności, to niewielkie konsole cały czas mają wierne grono swoich zwolenników. Tak naprawdę konsole są znacznie wygodniejsze do grania, niż sprzęty które posiadają jedynie ekran dotykowy. Na przykład jedna z niedawno wypuszczonych na rynku konsolek, to znaczy sony PS Vita to niewielkie, lecz bardzo funkcjonalne urządzenie, które zadowolić może najbardziej nawet wybrednych graczy. Ekran z pięciocalową przekątną to obecnie standard wśród przenośnych sprzętów.
konsola PS VITA
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Ale już nie każdy z nich posiada tylny dotykowy panel, przy użyciu którego możliwości grania w różne gry podnoszone są na nowy poziom. A właśnie coś takiego chce zaproponować najnowszy model sony, dotykowa tylna ścianka umożliwia chwytanie, pchanie i ciągnięcie, czyli ruchy jeszcze nie spotykane w zwykłych urządzeniach z ekranami dotykowymi. Dodatkowo Sony ps vita wyposażone zostało w możliwość obsługi bezprzewodowych sieci, przez to możliwości połączenia się z resztą użytkowników ogromnie się powiększyły. Tutaj są przykłady dobrych gier: gry ps vita.PlayStation Vita typu slim
Autor: Tommy He
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz najbardziej istotną sprawą, świadczącą o dużej popularności tych urządzeń, są gry ps vita. Jest ich oczywiście bardzo dużo, w tym przeboje znane dotychczas z większych konsoli i komputerów, a wszystkie oferowane są w dobrych, dostępnych dla dużej części graczy cenach. W związku z tym że sama konsolka nie jest duża, to bardzo dobrze będzie się nadawać do grania podczas krótkich przerw w szkole czy oczekiwania na tramwaj. A do tego doskonale sprawdzać się będą gry zręcznościowe ps vita, które włączyć można na kilka minut i w razie konieczności szybko wyłączyć. Dużą popularnością pośród grających cieszą się również gry wyścigowe ps vita (przykłady: gry symulacyjne ps vita), łatwe użytkowanie i doskonała grafika urządzenia powodują, że gra się w nie naprawdę wyjątkowo.

No i zapomnieć nie można o wielbicielach czołgów, samolotów czy statków. Gry symulacyjne ps vita to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią się wcielać w postać pilota czy kierowcy. A chyba największą zaletą najnowszego urządzenia sony jest to, że każdą z tych gier można grać razem z przyjaciółmi, wystarczy jedynie połączyć się do sieci i znaleźć chętne osoby na krótką rozgrywkę.