Interesujące gierki na konsolę ps vita

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:55

Mała, praktyczna i bardzo wygodna - to najlepsza chyba ocena niewielkiej przenośnej konsoli, jaką jest wypuszczona w 2011 roku PS Vita. Konsola wyposażona została w dotykowy ekran o przekątnej 5 cali, a także, co wyróżnia ją w gronie konkurentów, wielodotykowy panel tylny, dający zupełnie nowe funkcjonalności jeżeli chodzi o sterowanie w grach. Łącząc funkcjonalności przedniego ekranu z tylnym panelem otrzymuje się zakres sterowania niedostępny dotychczas w innych urządzeniach.

kontroler do playstation
Autor: Fernando L
Źródło: http://www.flickr.com
Dopełnieniem układu sterującego są dwa drążki analogowe i dwa panele z przyciskami, dzięki ich wykorzystaniu jeżeli ktoś będzie chciał sobie grać w gry fabularne ps vita, to bez żadnego problemu sobie poradzi z ich użytkowaniem w czasie gry. Oprócz bardzo wydajnych komponentów i nieużywanemu dotychczas rozwiązaniu z dotykowym panelem z tyłu najnowsza konsola firmy sony oferuje bardzo duże możliwości jeśli mówimy o interaktywnym graniu, sprzęt jest wyposażony w bezprzewodową łączność, można więc dowolnie próbować się łączyć z innymi graczami nie zwracają uwagi na miejsce, w którym oni się znajdują.

O powodzeniu każdego urządzenia do grania świadczą głównie gry (więcej: gry fabularne dedykowane na ps vita), jakie są na nie oferowane. Liczyć się będzie nie tylko sama cena, choć ta jest rzecz jasna dla sporej grupy najważniejszym czynnikiem, ale także łatwość i wygoda użytkowania, i możliwości wspólnego grania z innymi użytkownikami. A dokładnie to wszystko może zaproponować konsola Sony, oferująca gry dla wszystkich rodzajów graczy. Wielbiciele strzelanek wybiorą więc jednej z gier fps ps vita, w tym parę światowych tytułów doskonale znanych na przykład z komputerów stacjonarnych. W chwilach odprężenia pomiędzy wykańczaniem kolejnego wroga można zobaczyć gry logiczne ps vita i choć przez parę chwil rozruszać swój skostniały umysł.

A jeżeli ktoś lubi słuchać muzyki, to dla takiej osoby sprawdzą się z pewnością gry muzyczne ps vita (te i inne gry: gry muzyczne na PlayStation Vita), w nie pograć będzie można z przyjaciółmi lub całkiem przypadkowymi graczami, którzy się połączą z naszą konsolą. Różnych gier na tę konsolę jest dużo, posiadają one przystępne ceny, więc spodziewać się można, że konsola ta przez parę lat jeszcze będzie utrzymywać popularność, nawet w epoce ogólnie dostępnych tabletów oraz smartfonów.