Co za sprzęt do gry i jaką gierkę dobrze jest nabyć?

Submitted by admin on Wed, 07/02/2014 - 09:56

Obecnie na miłośników grania czeka tak dużo najróżniejszych urządzeń, że trudno czasami wybrać, co zakupić. W czasie czekania na autobus czy przerwy w szkole bardzo dobrze sprawdzą się niewielkie, poręczne konsole lub smartfony albo tablety. Niewielkie wymiary nie są wcale powodem tego, że się źle na nich gra, gdyż wydajnością już dawno przeskoczyły komputery sprzed dekady. Do stacjonarnego grania, w domu dużo lepsze powinny być tradycyjne komputery z mocną kartą graficzną, a także coraz bardziej wydajne notebooki, z których spora ilość posiada już podzespoły gwarantujące udane, wygodne granie.
xbox 360
Autor: Justin Taylor
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak tak naprawdę dopiero kupno konsoli pozwoli na prawdziwa przyjemność grania, podłączona do dużego telewizora i dobrego sprzętu audio gwarantuje poziom rozrywki najwyższego poziomu. Po pierwsze wielkość telewizora będzie miała duży wpływ na granie. Na dużym zwyczajnie obraz będzie dużo bardziej wyraźny, tak więc widać więcej detali i przede wszystkim widoczny będzie dla całej rodziny, tak więc w sumie gra na konsoli stać się może wspólną, rodzinną rozrywką na długie zimowe wieczory. Możesz zagrać w gry takie jak przykładowo strategie na Xbox 360.Ponieważ takie konsole przeznaczone są tylko do gry, to parametry ich są pod tę funkcję dobrze dobrane, sprzęt komputerowy o podobnej mocy będzie dużo droższy. Kolejną zaletą konsol jest duży wybór gier, w tym pozycji, jakie dostępne są jedynie na te urządzenia. Do dyspozycji miłośników grania będą więc gry strategiczne xbox 360, w ten gatunek pogrywać można wiele długich dni i z pewnością się nie znudzą. Miłośników czołgów, samolotów czy samochodów wyścigowych z pewnością zainteresują gry symulacyjne xbox 360, świetny obraz, jaki dają konsole spowoduje, że zapewne ciężko będzie ich oderwać od gry na obiad czy do odrabiania lekcji. Oprócz tego konsole, pomimo tego że służą do grania, czasami mogą zmusić grających do sporego wysiłku fizycznego.

Na przykład gry taneczne na Xbox 360 to świetny sposób na to, żeby się trochę poruszać, a jednocześnie doskonale się bawić z rodziną czy przyjaciółmi. Można się również przyglądnąć grom o charakterze sportowym, dzięki użyciu ręcznych urządzeń do sterowania gra w takie gry może naprawdę niejednego gracza zmęczyć.