Idealna suknia, fotograf i... Ważne elementy wesela

Submitted by admin on Tue, 03/18/2014 - 11:44

Przygotowania do ślubu i wesela to czas pełen emocji. Najczęściej zaangażowane są głównie panie, stąd też to one pracują nas bezbłędnym planem. O czym powinniśmy wiedzieć, szykując wesele?


Wcześniejsze plany
Przede wszystkim główną częścią ślubu są państwo młodzi, a szczególnie panna młoda. Zakup najpiękniejszej sukni ślubnej dla większości kobiet jest naprawdę przeżyciem, bo musi być idealna.

Fotografia ślubna
Źródło: epena.pl

Jeżeli ten punkt jest już za nami, to wszystkie pozostałe będą bardzo łatwe.

Sale weselne duży problem, więc już wiadomo, że aby zaklepać wcześniej upatrzoną, należy planować wesele znacznie wcześniej. Dwa lata przed datą powinno być w sam raz, ale czasami zdarza się, że przesuwają się wcześniejsze terminy, dlatego warto mieć wszystko pod kontrolą i regularnie badać aktualne terminy.
Więcej na www.robertignaciak.pl
Najlepszy fotograf poszukiwany
Fotograf stał się normalnym elementem weselnej tradycji. Nie potrafimy wyobrazić sobie wesela bez miliona zdjęć. Żeby zatrudnić specjalistę, można użyć Sieci, wpisując na przykład fotografia ślubna Lubin – oczywiście wyświetli się cała lista, ale jak dobrze wybrać? Najważniejsze, że z fotografem musimy się dogadać, więc decydujące będzie spotkanie. Nie warto też inwestować w setki zdjęć, których nie da się obejrzeć w całości.
robert ignaciak
Autor: Christopher Aitken
Źródło: http://www.flickr.com
Lepszym rozwiązaniem jest umówienie się na pamiątkową sesję niż produkcja niekoniecznie ładnych zdjęć z tańców weselników. Najlepsze zdjęcia ślubne, nie typowe „pstryknięcia”, może zrobić tylko doświadczony fotograf Lubin to ogromne miasto, więc warto skorzystać z wskazówek przyjaciół.
Czytaj dalej robertignaciak.pl/


DJ czy orkiestra?
Jeśli państwo młodzi chcą zorganizować wesele w gronie rówieśników, w klubowym klimacie, najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzony DJ. Wesele nie jest koncertem, dlatego zespół nie jest koniecznością. Czasami jednak, że rodzina nie wyobrażają sobie takiego rozwiązania, a nietaktem okazałoby się posługiwanie się tylko swoimi zachciankami – w końcu wesele przygotowujemy także dla gości.

Nie może zabraknąć...
Na przyjęciu weselnym pod żadnym pozorem nie może brakować jedzenia i alkoholu. Państwo młodzi najczęściej tego boją się się szczególnie, dlatego rachunki powinny okazać się bezbłędne. W tej sytuacji bardzo pomagają rady przyjaciół, mających to już za sobą. Cenne wskazówki poda także kucharz i organizatorzy imprezy.