Gry na PS już używane nie są gorszej jakości!

Submitted by admin on Thu, 04/03/2014 - 13:38

Gracze, którzy nie zarabiają niestety zbyt wiele - bądź nie dostają fajnego kieszonkowego, zatem potężna grupa społeczna, na szczęście ma dużo alternatyw, dzięki którym po prostu czymś w zupełności możliwym będzie zakup tych gierek, które są bez dwóch zdań sprawne, ale przy tym są naprawdę tanie. No wiadomo - w XXI wieku wszelakie płyty są w zasadzie "niszowym" produktem, a więc mega tanie raczej nie są, ale jeżeli odrobinę się człowiek porozgląda, zdecydowanie nie powinien napotkać na duże problemy z bardzo wysokimi cenami.

kontrolery do gier
Autor: Fernando L
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak mała adnotacja - raczej należałoby tak jakby zapomnieć o nowych grach - nie jest powiedziane, że gry używane na ps3 i pozostałe konsole są złą alternatywą. O ile łatwo zrozumieć tego człowieka, który nie chce nosić używanych butów, to już z całą pewnością nie ma nic złego w kupnie oryginalnych gier, ale jakby nie patrzeć nieco wysłużonych. Na szczęście dzisiaj działa sporo miejsc, gdzie nawet bez posiadania wielu pieniędzy, tak czy siak wszyscy zainteresowani gierkami znajdą bardzo wiele kapitalnych tytułów.

W bardzo dużym błędzie jest również ten z graczy, który niejako niejako automatycznie zakłada, że jeżeli gry są używane, z pewnością będą zarysowane. To znaczy - takowe ryzyko jest, lecz z grami jest jak z choćby autami. Jeżeli w odpowiedni sposób podejdziemy do tematu gier, dokładnie zapoznamy się z choćby ofertą, pewnie nie napotkamy na absolutnie żadne problemy. Istnieją ci gracze, którzy tylko w tego typu sposób kupują gierki - i gdyby chronicznie byli tak jakby robieni w wała, pewnie nie korzystaliby aż tak ochoczo z takich alternatyw. To coś pewnego.

Jeśli interesują nas bardzo tanie gry na Xbox - chociaż konsoli zostało wypuszczonych sporo więcej, zwłaszcza porozglądajmy się po aukcjach internetowych. W zasadzie to jest dzisiaj miejsce, w którym gracze poszukują tytułów, które mogą bardzo ich zadowolić, spowodować, iż tak jakby zapomną o niemalże całym świecie. A powinniśmy wiedzieć, że świat gierek tak jakby działa uzależniając. W sumie ryzykujemy uzależnieniem, choć panika jest niepotrzebna.