Mistrzowskie drobiazgi dla wszystkich

Submitted by admin on Fri, 04/18/2014 - 13:34

Im bardziej jesteśmy oddani drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i pokazać nasze uczucie. Bukiet tulipanów? Pachnąca i sympatyczna niespodzianka, ale czasami przydałaby się choć odrobina twórczego myślenia.


spadochron
Autor: U.S. Pacific Air Forces
Źródło: http://www.flickr.com
Codzienność i nuda mogą wkraść się w nasz związek niepostrzeżenie. Jak podgrzać temperaturę w związku, dostarczyć właściwą porcje adrenaliny, a tym samym przeżyć wspaniałą przygodę? Lot balonem okaże się niezapomnianym przeżyciem! Pozwala spoglądnąć na świat z zupełnie innej perspektywy - i dosłownie i w przenośni. Fakt, nie lecimy sami, ponieważ na pokładzie znajduje się wyszkolony pilot, dzięki w którego obecności czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Pozostaje nam jedynie cieszyć się chwilą... Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien mile zaskoczyć i bujającą w obłokach, delikatną partnerkę i żądnego przygód mężczyznę.


Profesjonalna, acz szalona sesja zdjęciowa to przeżycie dla osób poszukujących ciągłych wrażeń, zdystansowanych do siebie i skorych do małych szaleństw. Klimat, w jakich mają być utrzymane zdjęcia jest zależny od nas samych. Może ociekać zmysłowością, subtelnym romantyzmem lub wyjątkowo podkreślić nasze poczucie humoru. Scenografię trzeba mimo wszystko przedyskutować z partnerem, albowiem nie każdy mężczyzna będzie czuł się komfortowo fotografowany wśród atłasowej pościeli. Propozycji, aby zadowolić oboje partnerów, jest cała masa – poczynając od sesji w studiu, w lesie, kończąc na naszych prywatnych sekretach, miejscach pierwszych spotkań, pocałunków, dotyków.


prezenty
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dla miłośników wyścigów, lubiących szybką jazdę i pisk opon, odpowiednim prezentem będzie przejażdżka po torze gokartowym. Emocje sięgną zenitu! Nie zapominajmy, by decydując się na zabranie swojego partnera w niezwykłe miejsce, w którym będzie czekać tajemnicza niespodzianka, wziąć pod uwagę czego osoba którą kochamy pragnie, jakie są jej marzenia, na co zawsze brakowało jej odwagi. Jeżeli jest to osoba rezolutna i aktywna, niewątpliwie ucieszy ją przeżycie z dawką adrenaliny, jakim jest wyżej wspomniany lot balonem. Dla osób ceniących relaks i spokój ducha , odpowiednie będą niezapomniane chwile przyjemności: zabiegi spa lub romantyczna kolacja we dwoje.