Klasyczne etui na telefon - jak zabezpieczyć smartfona

Submitted by admin on Fri, 04/25/2014 - 16:07

Nabywając nowego smartfona, wskazane jest zadbać o pasujące do niego dodatki. Powodów ku temu jest wiele. Z reguły jednak decydując się na ich kupno kierujemy się funkcjonalnością. Bywa też, że jesteśmy fanami nowinek a także nowoczesnego designu. Stosując się do powiedzenia „pokaż mi swój telefon, a powiem ci kim jesteś”, przywiązujemy sporą wagę do wyglądu smartfona.


etui na smartfona
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe etui dla smartfona potrafi nadać mu zdecydowanie nowy charakter. Wzbogacony o etui, smartfon nie ulega zniszczeniu, więc działa bez zarzutu i dłużej możemy go używać. Trzymanie go w kieszeni czy torebce, razem z kluczami czy monetami, z całą pewnością nie jest dla niego korzystne. Nawet jeśli telefon zrobiony jest z najlepszych tworzyw, mogą pojawić się na nim nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne. I mimo, że nie ma to związku z funkcjonowaniem telefonu, dla co niektórych osób może być to trudne do zaakceptowania. Dobrym pomysłem jest umieszczenie urządzenia w dodatkowym futerale. Z racji, że telefony różnią się rozmiarami, najlepiej poszukać pokrowce przypisane do konkretnego telefonu przez wyszukiwanie np. etui iphone.

Kolor? Wiele zależy od naszej profesji – jeżeli praca, którą wykonujemy wymaga eleganckiego stroju, warto przemyśleć czy jaskrawy pokrowiec będzie na miejscu. W takich sytuacjach warto jednak pomyśleć o eleganckim czarnym etui lub klasycznym skórzanym futerale. Jeśli jednak nie obowiązuje nas wymagany tzw. dresscode, możemy bez obaw wybierać spośród tysięcy kolorów i grafik, które widnieją na pokrowcach. W dzisiejszych czasach etui stało się częścią stroju, niczym torba na laptopa. Z tej przyczyny posiadanie paru modeli zaczyna być standardem.

etui na smartfona
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Dbałość o szczegóły pokrowca czy etui, ich energetyczne barwy a także gatunek materiałów dadzą gwarancję, że telefon zostanie z nami na długi czas. Warunki atmosferyczne, zarysowania i odciski palców i plamy na wyświetlaczu nie mają miejsca dzięki posiadaniu etui dla smartfona. Jeśli więc poszukujemy gadżetów do smartfona, bez wątpienia wyszukamy w internecie sklep z akcesoriami, taki jak http://www.mobilnakraina.pl, który pozwoli nam na rozbudowanie naszego centrum multimedialnej rozrywki zapewniając przyjemne z pożytecznym – kontakt ze światem i chwile relaksu z ulubioną aplikacją.