Piasek możemy zastąpić żwirkiem

Submitted by admin on Thu, 06/05/2014 - 14:01

Urządzamy własny ogród, sadzimy w nim różnego rodzaju kwiaty i drzewka, i jednocześnie przykładamy wielkich sił, by przedstawiały się one jak najwspanialej. By posiadały dostatecznie wiele przestrzeni, to zostawiamy wokół nich wolną przestrzeń, gdzie nie rośnie trawa, tak by nic nie wybierało z ziemi składników odżywczych. I jesteśmy zadowoleni do chwili, kiedy nie pada, nie wieje, kiedy piach z tego miejsca nie rozpoczyna wylatywać na trawę, lub gdy nie dostrzegamy, iż mniejsze zwierzęta starają się kopać w tym piachu pod drzewkami.

Ogrodowe oczko
Autor: jpopesku1
Źródło: www.flickr.com
Drobny żwir zamiast piachu to naprawdę świetny pomysłJeśli nie chcemy, aby ten piach ciągle był rozdmuchiwany, albo rozkopywany, to z pewnością należy się zastanowić, czy to miejsce nie zasypać odpowiednim żwirkiem. Takie coś to białe otoczaki, które mają jednakową rozmiar i są niewielkimi kamykami, a więc bez wątpienia nie będą się co chwilę przesuwały na wietrze oraz psuły nam trawnika. W dodatku niesamowite w tym wszystkim jest to, że stosując je mamy także gwarancję, że korzenie, jak i także kora naszego krzaczka jest odpowiednio ochraniana przed mniejszymi gryzoniami, które do tej pory próbowały się tam podkopać.Świetnie to wygląda z większej odległościTrzeba sobie również wydawać sprawę z tego, iż jest to jednocześnie również wspaniała ozdoba. Rozsypane kamyki mają szanse posiadać jeden kolor, ale mogą także być różnokolorowe, przez co nasz ogród niesamowicie zyska na własnym wyglądzie. Wszystko będzie się przedstawiało na pewno wspaniale, a co się z tym łączy, powinniśmy być pewni, że utrzymany również będzie ogólny porządek, jaki musimy posiadać w ogrodzie.

To wcale nie jest drogie rozwiązanieJeśli boimy się, iż na nasz spory ogród musimy dać zbyt sporo finansów, by wysypać go takimi kamykami, to z pewnością powinniśmy zaznaczyć, iż nic mocniej mylnego. Żwirek ten, chociaż niesamowicie ładny oraz niesamowicie funkcjonalny jednocześnie jest dosyć tani, a co się z tym łączy, każdy ma szanse sobie zezwolić na to, żeby nasypać go dookoła własnych roślin, tak aby zaznaczyć je i spowodować, że nie będą one ginęły pośród trawy, tylko wciąż będą świetnie wyeksponowane - zobacz dalej na kohut-kamien.pl.