Apple

Które urządzenia marki Apple są dziś warte nabycia?

Submitted by admin on Mon, 06/09/2014 - 13:36

Apple MacBook
Autor: Alejandro Pinto
Źródło: http://www.flickr.com
W dniu dzisiejszym bardzo dużym zaciekawieniem cieszą się wszelkiego sposobu urządzenia multimedialne. Wielu z nas zarówno niezmiernie w szeregu przypadków nie może sobie wyobrazić pospolitego funkcjonowania bez ich potężnego wsparcia, jakie zapewniają te rozwiązania multimedialne. W tym miejscu warto także wspomnieć, że to właśnie firma Apple jest przez nas coraz entuzjastyczniej wybierana jako główny dostawca sprzętów muzycznych.

Kupujemy tablet

Submitted by admin on Thu, 04/24/2014 - 09:46

stylowe etui
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnie czasy to ogromny wysyp przeróżnych smartfonów oraz tabletów. Urządzenia te są ogromnie popularne, zostając przenośnymi rozrywkowymi centrami. Duże dotykowe ekrany, coraz szybsze procesory i pamięci spowodowały, że dzisiejsze tablety są znacznie wydajniejsze niż komputery sprzed kilkunastu lat.

Apple iPad Mini – tablet dla każdego

Submitted by admin on Wed, 04/09/2014 - 16:01

Ipad Apple
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo osób zainteresowanych zakupem innowacyjnego iPada chce, aby był on wielofunkcyjny i pomocny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem przyciągający i miły dla oka wygląd. W dwudziestym pierwszym wieku solidny iPad służy do wielu rzeczy - chociażby do szybkiego poruszania się po internecie, jako GPS, budzik, a także po prostu jako niewielki tablet.
telewizor w salonie
Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com
Grupa ludzi uznaje, że to błogosławieństwo i ułatwienie i że w żadnym wypadku urządzenia elektroniczne nie zastąpią prawdziwego kontaktu z ludźmi. I to raczej właśnie oni mają rację. Nie ma powodu, żeby panikować, gadżety i elektroniczne urządzenia, jeśli korzysta się z nich rozsądnie mogą służyć pracy, rozrywce i utrzymaniu kontaktów.
Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Od parunastu lat otacza nas coraz więcej elektronicznych gadżetów. Jedni uważają, że to już koniec realnych kontaktów międzyludzkich, ponieważ mając telefon z internetem, tablet, konsolę do gier i inne tego rodzaju rzeczy nie będziemy już chcieli osobistych kontaktów z innymi osobami.
Syndicate content