obraz

granatowy kontroler Xbox
Autor: TIM HOGGARTH
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie na wielbicieli gier czeka tak dużo najróżniejszych sprzętów, że ciężko czasami wybrać, co kupić. W czasie oczekiwania na tramwaj czy przerwy w szkole doskonale sprawdzą się małe, poręczne konsole lub smartfony albo tablety. Niewielkie rozmiary nie są jednak powodem tego, że będzie się źle na nich grać, gdyż wydajnością już dawno przeskoczyły komputery sprzed kilkunastu lat. Do grania stacjonarnego, w mieszkaniach dużo lepiej sprawdzają się tradycyjne komputery z mocną kartą graficzną, a także coraz wydajniejsze notebooki, z których część za już zamontowane podzespoły które gwarantują udane, wygodne granie.
tablet Lenovo
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek tabletów rozwija się w dynamiczny sposób. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe sprzęty, a producenci przeganiają się w nowinkach technicznych mających zachęcić klientów do zakupu właśnie ich produktów. Mocno zmieniły również oczekiwania jeśli chodzi o wielkość ekranu. Do niedawna popularne były modele 10 i 7 calowe, ale teraz coraz częściej można spotkać inne wielkości, przykładowo 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo ma w swojej ofercie oba najbardziej popularne rozmiary tabletów.
tablet z przenośną klawiaturą
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek rozrywki mobilnej od kilku lat został zawładnięty przez tablety oraz smartfony. W sklepach swe urządzenia oferuje paru dużych, cenionych producentów i całe grono pozostałych, których urządzenia są trochę gorszej jakości, ale za to znacznie mniej kosztują. O tym czy wybrać tablet porządny lecz droższy, czy też zdecydować się na tańszy, ale z trochę gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam kupujący, do niego będzie należeć końcowa decyzja. Jeżeli ktoś skłania się raczej ku grupie pierwszej, to powinien przyglądnąć się tabletom Sony, przez wiele osób uważanych za jedne z najlepszych w sprzedaży.
Syndicate content