Xbox

Jak poprawić komfort grania na konsoli?

Submitted by admin on Tue, 04/29/2014 - 15:08

zestaw do grania
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy gracz wie, że odpowiedni gamepad bardzo podnosi jakość gier. Jakim sposobem dokonać odpowiedniego zakupu, gdy rynek daje nam tak rozbudowany wachlarz opcji wyboru? Opisujemy parę interesujących propozycji:

Jaką grę warto wybrać na podarunek dla dziecka?

Submitted by admin on Wed, 03/05/2014 - 17:03

 
granie na xbox
Autor: Jennifer Oslund
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie są powody tego, że nawet maluszki obecnie z tak wielką ochotą sięgają po gry pc strategiczne? Zachęca ich nie tylko doskonałe przygotowanie techniczno-graficzne rozmaitych propozycji, jednak głównie duży wybór wśród wyjątkowo różnorodnych propozycji. Tego rodzaju gry na pc cieszą się tak dużym zainteresowaniem nie od dzisiaj. Rekomendacja klientów odbywa się w sposób całkowicie naturalny, co w dodatkowym stopniu motywuje potencjalnych nabywców do wypróbowania naszych gier.
włączona konsola xbox
Autor: mac morrison
Źródło: http://www.flickr.com
Dwie najbardziej innowacyjne konsole do gier ujrzały światło dzienne już prawie dziesięć lat temu. Pierwszy Xbox 360 został stworzony osiem lat temu, konkurencyjny produkt marki sony – PlayStation 3 został zaprezentowany rok później. Pomimo różnic technologicznych na korzyść PlayStation obie konsole zyskały wielu oddanych fanów. W tym roku obaj producenci wypuścili do sprzedaży najnowszą generację urządzeń – PlayStation 4 i Xbox One.
Syndicate content