telefony

tablet Samsung Galaxy
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Wytwórcy telefonów komórkowych zrobią wszystko co jedynie w ich mocy, żeby zainteresować nas swoim urządzeniem, żebyśmy dostrzegli, że ich propozycja jest wspanialsza, niż ta, którą proponuje nam konkurencja. To wszystko powoduje, że mamy okazję przebierania w telefonach, które są coraz lżejsze, posiadają znacznie więcej różnych funkcji, a równocześnie okazują się całkiem przystępne cenowo, co bez wątpienia będzie miało również ogromny wpływ na naszą decyzję.

Nie zapomnij o pokrowcu

Submitted by admin on Thu, 06/05/2014 - 11:51

samsung galaxy 2
Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda trwa bezustannie, zaś nowy pokrowiec skupia podobną uwagę jak i nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon jest w dobrym stanie, przez co działa bez zarzutu i dłuższy czas nam służy.

Telefon to wizytówka

Submitted by admin on Tue, 05/20/2014 - 11:55

Smartfon przy rowerze
Niesamowicie często zdarza się tak, iż trzymamy swój telefon, jako naszą indywidualną wizytówkę, na zasadzie, iż powinien on być jak najwspanialszy, gdyż inaczej uznają, iż nas nie stać na inny, lub pomyślą, iż posiadamy kiepski gust. Przez to właśnie tak dużo czasu poświęcamy na wybór odpowiedniego dla siebie telefonu komórkowego. Jednak w tym wszystkim nie możemy zapomnieć o sobie oraz o tym, iż o swoje ciało, jaki również o własny wygląd zewnętrzny także należy właściwie dbać.
Smartfon HTC Rhyme i akcesoria
Autor: HTC
Źródło: HTC
Jeszcze zupełnie niedawno działo się tak, że jeśli pragnęliśmy kupić sobie smartfona, to wybór był niesamowicie ograniczony, a co się z tym łączy, nie każdy był tak do końca z niego zadowolony. Dziś to wszystko przedstawia się zupełnie inaczej, gdyż praktycznie co chwilę zjawia się coś nowszego, co może sprawić, iż telefon, który przed momentem kupiliśmy już nie będzie nam się wydawał taki fajny, jak to miało miejsce kilka tygodni temu.
Kiedyś obywatele funkcjonowali bez telefonów, później zjawiły się te stacjonarne, przez które można było dzwonić wyłącznie wtedy, jeżeli tak dzwoniący, jak i odbierający byli w mieszkaniu. Jednak teraz mamy telefony komórkowe, które zawsze mamy szanse posiadać przy sobie oraz które jednocześnie proponują nam wiele innych funkcji, o których na początku nawet nam się nie śniło, a bez których teraz nie potrafilibyśmy działać.

Topowe dodatki do telefonów

Submitted by admin on Fri, 03/28/2014 - 10:13

ciekawy pokrowiec na telefon
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając nowy telefon, wskazane jest zadbać o pasujące do niego akcesoria. Powodów ku temu jest wiele. Zazwyczaj decydując się na ich kupno kierujemy się funkcjonalnością. Jednak bywa, że jesteśmy gadżeciarzami, którzy poświęcają dużo uwagi by ich telefon wyróżniał się na tle innych. Pokaż mi swój telefon a powiem ci kim jesteś?
Zadowalający klientów poziom ostatnich propozycji firm w jednym miejscu, zdarza się raczej rzadko. Z reguły musimy przejrzeć kilku stron internetowych, żeby kupić typ najlepszej komórki.
Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Od parunastu lat otacza nas coraz więcej elektronicznych gadżetów. Jedni uważają, że to już koniec realnych kontaktów międzyludzkich, ponieważ mając telefon z internetem, tablet, konsolę do gier i inne tego rodzaju rzeczy nie będziemy już chcieli osobistych kontaktów z innymi osobami.
Syndicate content