smartfony

Smartfon HTC Rhyme i akcesoria
Autor: HTC
Źródło: HTC
Jeszcze zupełnie niedawno działo się tak, że jeśli pragnęliśmy kupić sobie smartfona, to wybór był niesamowicie ograniczony, a co się z tym łączy, nie każdy był tak do końca z niego zadowolony. Dziś to wszystko przedstawia się zupełnie inaczej, gdyż praktycznie co chwilę zjawia się coś nowszego, co może sprawić, iż telefon, który przed momentem kupiliśmy już nie będzie nam się wydawał taki fajny, jak to miało miejsce kilka tygodni temu.

Gadżety do telefonów Samsung

Submitted by admin on Fri, 04/25/2014 - 14:51

kolorowe etui na smartfon
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Komórki i smartfony to urządzenia, które są narażone na wiele czynników. Wieża albo telewizor są postawione na półce i jeśli nie przewróci ich na przykład kot albo małe dziecko, to raczej nic im się nie powinno stać. Lecz z komórkami to zupełnie inna sprawa. Noszone są w torebkach, plecakach i kieszeniach, nie raz może się zdarzyć, że ktoś coś na nie rzuci lub same upadną wyższej wysokości.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Porządny sprzęt elektroniczny jest proponowany przez niejednego producenta, ale jednym z niekwestionowanych liderów stała się firma Samsung. Ten producent z Korei od długiego czasu utrzymuje najwyższy poziom wyrobów, proponując swoim klientom urządzenia najwyższe jakościowo. A Samsung ma w swojej ofercie rzeczywiście dużą różnorodność produktów.

Elektronika firmy Sony

Submitted by admin on Thu, 04/24/2014 - 11:01

Notebook VAIO E firmy Sony
Autor: Sony
Źródło: Sony
Firma Sony na elektronicznym rynku znana jest od dziesięcioleci. Produkuje świetne jakościowo odbiorniki telewizyjne, sprzęt audio i video, a także laptopy, tablety i komórki. Miliony zadowolonych konsumentów się nie mylą - produkty tej firmy to wysoka jakość i parametry. Sony ma mocną i stabilną pozycję w segmencie wydajnych i eleganckich smartfonów.
Syndicate content