firmy

Interesujące gierki na konsolę ps vita

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:55

gra na playstation
Autor: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Niewielka, praktyczna i bardzo wygodna - to chyba najlepsza charakterystyka poręcznej ręcznej konsoli, którą jest zaprojektowana kilka lat temu PS Vita. Konsola wyposażona została w ekran dotykowy z pięciocalową przekątną, a dodatkowo, co wyróżnia ją w gronie innych urządzeń tego typu, tylny panel z dotykowymi czujnikami, który daje całkowicie nowe możliwości jeżeli chodzi o sterowanie grami. Łącząc funkcjonalności przedniego ekranu z panelem tylnym otrzymuje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w innych urządzeniach.

Kupujemy wygodne słuchawki

Submitted by admin on Thu, 04/24/2014 - 13:48

Słuchawki Sony MDR-XB910
Autor: Sony
Źródło: Sony
Praktycznie każdy używany dziś smartfon czy telefon ma możliwość odtwarzania muzyki. Jednak głośniczki w tego typu sprzęcie nie są zbyt dobre, tak więc warto pomyśleć o zakupie dobrych słuchawek. Ale jak może się okazać, wybranie ich wcale nie musi być łatwym i prostym zadaniem.

Prestiżowe zegarki marki Timex

Submitted by admin on Wed, 04/23/2014 - 15:27

Zegarek męski, Timex
Autor: Timex
Źródło: Timex
Wydawać by się mogło, że w erze ogólnie dostępnej elektroniki, komórek i smartfonów zegarki zupełnie stracą na znaczeniu. Przecież praktycznie każdy telefon czy smartfon czas pokazuje, a wiele osób ma ich więcej niż jedną sztukę. Ale mimo to sprzedaż różnych zegarków bez przerwy stoi na wysokim poziomie, cały czas jest wiele osób, które uważają to urządzenie za element ozdoby i podkreślenia osobistego stylu. I markowe zegarki tak należy traktować.
granie
Autor: Gabriele B.
Źródło: http://www.flickr.com
Dużą popularnością wśród osób zafascynowanych światem gier cieszą się gry symulacyjne. Ich tematyczna różnorodność, jak również niezwykłe zróżnicowanie pod względem oferowanych funkcji daje się zauważyć. Klienci chcą wybierać dla siebie przede wszystkim wypróbowane propozycje, dlatego najczęściej systematycznie sprawdzają fora internetowe w poszukiwaniu inspiracji. Celem takich gier jest imitowanie emocji czy rozmaitych doznań z życia codziennego. Przykładem mogą być popularne w bardzo szerokich kręgach simsy, co podbiły serca graczy na całym świecie.
Syndicate content