design

Oświetlenie zewnętrzne

Submitted by admin on Mon, 06/02/2014 - 16:09

LED
Autor: Dennis van Zuijlekom
Źródło: http://www.flickr.com
Z oświetleniem jest jak z grą w kasynie. Można wygrać albo przegrać. Idealnie dostosowane światło spełni swą rolę, nietrafione przyniesie odwrotny skutek. I nie jest ważne czy jest to dom, ogród czy ulica w mieście. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, uspokajać, a z tym bywa różnie.
ebook
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle najlepiej nie skąpić pieniędzy na istotne produkty, na których danej osobie rzeczywiście mocno zależy, lub których po prostu potrzebuje na chociażby na odległą wycieczkę. Branie wielu ilości książek okazuje się często ogromnie niewygodne, z takiego powodu lepiej zwyczajowo wybierać alternatywę.
telewizor w salonie
Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com
Grupa ludzi uznaje, że to błogosławieństwo i ułatwienie i że w żadnym wypadku urządzenia elektroniczne nie zastąpią prawdziwego kontaktu z ludźmi. I to raczej właśnie oni mają rację. Nie ma powodu, żeby panikować, gadżety i elektroniczne urządzenia, jeśli korzysta się z nich rozsądnie mogą służyć pracy, rozrywce i utrzymaniu kontaktów.
Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Od parunastu lat otacza nas coraz więcej elektronicznych gadżetów. Jedni uważają, że to już koniec realnych kontaktów międzyludzkich, ponieważ mając telefon z internetem, tablet, konsolę do gier i inne tego rodzaju rzeczy nie będziemy już chcieli osobistych kontaktów z innymi osobami.
Syndicate content