PC

Jakich rzeczy w istocie uczą gierki?

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 11:25

kontroler do gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli raczej nie ma na świecie państwa, w którym grywanie w przeróżne gierki nie byłoby jedną z ulubionych rozrywek, form spędzania czasu, nie może za bardzo zdziwić, że człowiek, który deprecjonuje zalety gier jakby nie patrzeć naraża się na znaczącą krytykę!

Interesujące gierki na konsolę ps vita

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:55

gra na playstation
Autor: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Niewielka, praktyczna i bardzo wygodna - to chyba najlepsza charakterystyka poręcznej ręcznej konsoli, którą jest zaprojektowana kilka lat temu PS Vita. Konsola wyposażona została w ekran dotykowy z pięciocalową przekątną, a dodatkowo, co wyróżnia ją w gronie innych urządzeń tego typu, tylny panel z dotykowymi czujnikami, który daje całkowicie nowe możliwości jeżeli chodzi o sterowanie grami. Łącząc funkcjonalności przedniego ekranu z panelem tylnym otrzymuje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w innych urządzeniach.

Na co należy uważać w temacie gier?

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:27

opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że raczej częste przenosiny w niezwykły świat gier to w zasadzie nic niewskazanego. Jeśli jesteśmy kumaci, orientujemy się, iż od autentycznie wszystkiego można uzależnić, zatem zachowamy umiar, raczej nie będziemy mieć z niczym kłopotów. Jednakowoż jeśli mamy zwichrowaną psychikę, w wielu przypadkach mamy ogromne problemy z umiarem, zapewne dołączymy do grupy takich osób, którym faktycznie gierki zaszkodziły. Prawda jest taka, że statystyczny gracz potrafi wyciągać wiele radości z grania, co najistotniejsze, zna granicę, a więc gry psp i tak nie stanowią dla jego osoby jakiejś przeszkody, która później wygeneruje znaczne kłopoty, np. unikanie chodzenia na studia - istnieją tego typu przypadki, a więc należy się postarać wystrzegać swoistego uzależnienia się.
Syndicate content