technologia

figurka 3D
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu coraz częściej można usłyszeć o kolejnych przedmiotach wykonanych za pomocą drukarek 3D. Drukarki 3D stały się coraz częściej wykorzystywanymi przyrządami, zarówno na całym świecie, jak i w Polsce. Stały się na tyle rozpoznawalne i doceniane, że wielu ludzi chce mieć takie urządzenie w domu na własny użytek. Powoli staje się to wykonalne dzięki temu, że aktualnie koszty drukarek przestrzennych w Polsce rozpoczynają się od 2 tysięcy złotych.

Żadna droga nie będzie dla nas tajemnicą

Submitted by admin on Tue, 05/20/2014 - 12:58

Jak często działo się tak, iż wyjeżdżaliśmy w podróż, niby prędzej sprawdzaliśmy trasy, niby w czasie podróży też patrzyliśmy na mapę, lecz ostatecznie mieliśmy trud z dotarciem do celu. Lub przyjeżdżaliśmy do domu, chcieliśmy odpocząć przy jakimś ciekawym filmie, ale równocześnie nic ciekawego nie było w TV oraz w końcu zawiedzeni wyłączaliśmy telewizor? Już nie musi tak być, zarówno w trasie, jak i w domu wciąż mamy szanse posiadać to co najcudowniejsze.
kobieta z białym aparatem fotograficznym
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu granicą oczekiwań było otrzymanie ciężkiego i niejednokrotnie mało wygodnego aparatu fotograficznego, który fotografie robił na specjalnej kliszy. Jeżeli zapełniliśmy cały film, a nie posiadaliśmy następnego, to nie mogliśmy już zrobić kolejnych zdjęć, tak samo jak nie było szansy skasowania ujęć, które nie wyszły dokładnie tak, jak to obmyśliliśmy.

Używajmy tego co najlepsze - sprawdź opcje

Submitted by admin on Wed, 04/30/2014 - 14:58

wnętrze biura
Autor: Christopher Kray
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy idealnie wydajemy sobie sprawę z tego, jak szybko zmienia się technologia, to co miesiąc temu było nowinką, obecnie jest już stara, dlatego właśnie jeżeli chcemy rozbudowywać własny komputer, to ciągle warto się zaopatrywać w jak najlepsze sprzęty, które z pewnością będą nam mogły posłużyć przez dużo miesięcy, nawet kiedy pierwotne parametry już nie będą dobre.

Tablety są wielce przednie!

Submitted by admin on Wed, 04/16/2014 - 09:39

Tablet MODECOM FreeTAB 9704 IPS2 X4
Autor: agito.pl
Źródło: agito.pl
Pewni osobnicy mawiają, że tablet tak naprawdę jest zbędnym gadżetem - jednak na szczęście odnajdzie się cała masa tych osób, które jednak wychodzą z takiego założenia, iż najzwyczajniej w świecie tablet to doskonałe urządzenie, dzięki to któremu nasze życie jest o wiele ciekawsze.
Pad, gry na kolsolę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach komputery stanowią bardzo istotną część codzienności ogromnej liczby osób spośród nas. Wykorzystuje się je w wielu przeróżnych dziedzinach życia i dzięki temu nasza codzienność i praca stały się o wiele prostsze. Codziennie niemal wszędzie miliony osób korzysta z tego ułatwienia, które służy jednak nie jedynie do spełniania wszelkich obowiązków podczas pracy, lecz też do rozrywki. Co więcej Internet to przecież obecnie najważniejsze źródło informacji praktycznie na każdy z możliwych tematów. kiedy nie posiadamy wiedzy na jakiś temat, po prostu sprawdzamy to za pomocą wszelkiego typu wyszukiwarek internetowych. Wiele ludzi korzysta także z możliwości nowoczesnych technologii do kontaktowania się z innymi przez stworzone do tego celu specjalne programy.
włączona konsola xbox
Autor: mac morrison
Źródło: http://www.flickr.com
Dwie najbardziej innowacyjne konsole do gier ujrzały światło dzienne już prawie dziesięć lat temu. Pierwszy Xbox 360 został stworzony osiem lat temu, konkurencyjny produkt marki sony – PlayStation 3 został zaprezentowany rok później. Pomimo różnic technologicznych na korzyść PlayStation obie konsole zyskały wielu oddanych fanów. W tym roku obaj producenci wypuścili do sprzedaży najnowszą generację urządzeń – PlayStation 4 i Xbox One.

Nowe systemy na działkach

Submitted by admin on Tue, 07/16/2013 - 09:23

Uprawianie małego ogródka i sam ogród jest tu świetnym wyjściem. Pielęgnowanie rzepy i zbieranie kwiatów nie potrzebuje wielkiego wysiłku, a przynosi rzeczywiste korzyści – równocześnie dla formy ogólnej emeryta, jak i dla jego finansów. I tak jest właśnie nad Wisłą - generalnie ogródki uprawiają ludzie starsi. Jeżeli posiadasz ojca lub dziadka, który lubi pielęgnację swoich roślin, zaproponuj mu, żeby zajrzał na cyfrowy portal ogrodniczy.
Syndicate content