gierki

Komputer – najlepsza zabawka?

Submitted by admin on Mon, 07/07/2014 - 15:18

dzieci grają na konsoli xbox
Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki to rzeczy uniwersalne, obecne w każdych czasach, dostępne w wszędzie. Kształcą, uprzyjemniają czas, ustalają role społeczne, pozwalają nam w mgnieniu oka teleportować się na przykład do krainy ulubionych bohaterów gier lub nawet stać się jednym z takich postaci. Czasy się zmienią, zabawki również, zawsze jednak działają na wyobraźnie najmłodszych. W tym artykule zajmiemy się zabawkami dla chłopców.

Gry na PS już używane nie są gorszej jakości!

Submitted by admin on Thu, 04/03/2014 - 13:38

granie na konsoli
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Tacy gracze, którzy nie zarabiają niestety za wiele - lub nie dostają sowitego kieszonkowego, czyli potężna grupa społeczna, na całe szczęście ma sporo możliwości, dzięki którym po prostu czymś najzupełniej możliwym będzie zakup takich gierek, które są bez dwóch zdań sprawne, ale przy tym są całkiem korzystne cenowo. Wiadoma sytuacja - w XXI wieku wszelkiego rodzaju płyty są zasadniczo "niszowym" produktem, a więc bardzo tanie to raczej nie są, ale jeżeli odrobinę się gracz rozejrzy, naprawdę nie powinien napotkać na znaczące kłopoty z bardzo wysokimi cenami.

Jakim sposobem wykorzystać fajnie wolny czas?

Submitted by admin on Mon, 12/16/2013 - 16:03

przykładowa gra na PlayStation4
Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
W wielu przypadkach bardzo uskarżamy się na kompletny brak czasu. Jednakże kiedy już wreszcie będzie nam dane nieco wypocząć, to po prostu całkowicie nie mamy zielonego pojęcia co takiego interesującego zrobić. Oczywiście coś się pewnie znajdzie, ale nikt nie powiedział, że interesujące zajęcie wolnego czasu jest proste. Nigdy tak niestety nie jest! Jednak bez wątpienia są interesujące pomysły. Może konsole? Przecież to nie gry komputerowe, ale właśnie konsole są ciekawsze. To oczywiście tylko subiektywna opinia, z którą zapewne spora ilość ludzi nie zgodzi się. Cóż, Polska to wolny kraj, jest wolność wypowiedzi.
Syndicate content