kolory

W rozsądnej cenie i funkcjonalne tablety

Submitted by admin on Tue, 04/29/2014 - 09:53

tablet z Androidem
Autor: Sam Azgor
Źródło: http://www.flickr.com
Tabletowy rynek bez przerwy rośnie bardzo dynamicznie. Tego typu urządzeń jest sprzedawanych ogromne ilości, z tego też powodu obok największych producentów swojej szansy szukają mniej znane firmy, zamierzające swoimi wyrobami skusić klientów. Należy do nich na przykład firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 niedawno pojawił się w sklepach w przystępnej jak na użyte komponenty cenie. Jak wykazały przeprowadzone przez niezależnych konsumentów intensywne testy, ten model tabletu jest interesującą propozycją dla osób poszukujących porządnego i taniego sprzętu.

Kupujemy wygodne słuchawki

Submitted by admin on Thu, 04/24/2014 - 13:48

Słuchawki Sony MDR-XB910
Autor: Sony
Źródło: Sony
W zasadzie każdy użytkowany dzisiaj smartfon czy telefon ma możliwość odtwarzania muzyki. Lecz głośniczki w takim sprzęcie nie należą do najlepszych, dlatego też powinno się pomyśleć o kupnie jakiś słuchawek. Jednak jak się okazuje, wybranie ich wcale nie będzie łatwym i prostym zajęciem.

Gadżety do sprzętu elektronicznego

Submitted by admin on Wed, 04/23/2014 - 14:30

Tablet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Wysyp urządzeń elektronicznych w ostatnim czasie sprawił, że większość z nas ma komórkę, laptop czy tablet. Przenośność tych sprzętów i ogólny dostęp do internetu sprawiają za to, że elektroniczny sprzęt przeważnie podróżuje razem z jego właścicielem.
Syndicate content