PlayStation

Gdzie warto kupić grę na PC?

Submitted by admin on Mon, 03/17/2014 - 12:32

konsola ouiya
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie wszechobecnego dostępu do szybkiego łącza internetowego dystrybutorzy gier znaleźli doskonałe rozwiązanie na zminimalizowanie kosztów sprzedaży swoich produktów. Dawniej gracze nabywali tytuły na fizycznych nośnikach, na przykład na płytach CD czy DVD, pociągało to za sobą ogromne koszty łączące się z wytłoczeniem znacznego nakładu płyt i produkcją pudełek.

Jakie gry poleca się dzisiaj wybierać?

Submitted by admin on Thu, 03/06/2014 - 16:15

xbox i playstation na targach
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można bezsprzecznie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można twierdzić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na związanych z tematem forach internetowych oraz równocześnie po nadzwyczaj wysokiej częstotliwości zakupu tej opcji. Producent postarał się, by najnowsza gra tematyczna odpowiadała znacznym wymaganiom jego klientów, którzy od lat z niemałym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
telewizor w salonie
Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com
Grupa ludzi uznaje, że to błogosławieństwo i ułatwienie i że w żadnym wypadku urządzenia elektroniczne nie zastąpią prawdziwego kontaktu z ludźmi. I to raczej właśnie oni mają rację. Nie ma powodu, żeby panikować, gadżety i elektroniczne urządzenia, jeśli korzysta się z nich rozsądnie mogą służyć pracy, rozrywce i utrzymaniu kontaktów.
Szeroko rozumiana komputerowa rozrywka od dłuższego już czasu cieszy się niemałą popularnością – bez żadnych wątpliwości możemy stwierdzić, że praktycznie od chwili wejścia komputerów do codziennego użytku najróżniejsze gry są największą życiową miłością dla całego mnóstwa ludzi. Z drugiej strony trudno jest się temu dziwić, gdyż każdy, kto przynajmniej raz zetknął się z tego typu rzeczami zgodzi się co do tego, że faktycznie potrafią one być niesamowicie wręcz wciągające.
wystawa w sklepie z gta v
Autor: officalfragradio
Źródło: http://www.flickr.com
Całkiem często rzeczywistość jest taka, że nawet takie osoby, które najzupełniej nie interesują się gierkami komputerowymi - albo konsolowymi, po prostu przepadają za GTA. No cóż, to może dziwić. Można zaryzykować twierdzenie, że Grand Theft Auto jest najświetniejszą gierką jaka została opublikowana w ostatnich latach. Oczywiście pewnie wielu graczy najzupełniej nie zgodzi się z takową opinią.

Konsole do gier - świetny pomysł na zabicie nudy

Submitted by admin on Tue, 01/14/2014 - 12:57

pro evolution soccer z kotem
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo często skarżymy się na chroniczną nudę. Zapewne poczucie nudy, co pewien czas, wcale nie jest aż takie kiepskie. W końcu można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest w porządku. Naturalnie to uczucie są w stanie szczególnie mocno docenić ci ludzie, którzy wytrwale pracują, a więc zasadniczo raczej uskarżają się na brak czasu. Jednak oczywiście zbyt długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest fajne. W takim razie pomyślmy co moglibyśmy robić, aby najzwyczajniej w żadnym razie nie skarżyć się na ciągłą nudę.

Polecane propozycje na platformę PS 3

Submitted by admin on Mon, 12/30/2013 - 12:31

xbox i playstation na targach
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Sporej liczby przyjemności mogą dostarczyć dziś atrakcyjne gry playstation, jednak wybór dobrej gry dla siebie lub dla przyjaciół nie jest w dzisiejszych czasach zwyczajowo kwestią tak łatwą. Potrzebne jest także dobranie właściwego gatunku gry do gracza – ważna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może fabularne lub wyścigowe. Najlepiej zawsze zrobić wstępną selekcję kluczowych cech, które powinna spełnić doskonała gra na konsolę, takie jak chociażby Watch Dogs.
Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Od parunastu lat otacza nas coraz więcej elektronicznych gadżetów. Jedni uważają, że to już koniec realnych kontaktów międzyludzkich, ponieważ mając telefon z internetem, tablet, konsolę do gier i inne tego rodzaju rzeczy nie będziemy już chcieli osobistych kontaktów z innymi osobami.
Syndicate content