oczka

Zadbajmy o to by mieć śliczny ogród!

Submitted by admin on Tue, 03/25/2014 - 10:48

ogrod_slider
Autor: guldfisken
Źródło: http://www.flickr.com/
Pewnie nikomu nie należy tego pisać, jednak kiedy widuje się całkiem często raczej zaniedbane ogrody, tak naprawdę można pomyśleć, że najzwyczajniej w świecie nie wszyscy Polacy wiedzą jak wielce ważne jest to by jakby nie patrzeć zadbać o własny ogród. Chociaż w sumie tak czy siak jeśli w rachubę wchodzą ogrody, mieszkańcy Polski nie są źli, należymy do czołówki, to w 100% pewne. To co zatem można powiedzieć ludziom zainteresowanym tym by nie zaniżać za bardzo ogólnych statystyk, nie sprawiać, że polskie osiedla domów jednorodzinnych będą o wiele gorzej się prezentowały?
piękne otoczaki w ogrodzie
Autor: Navin75
Źródło: http://www.flickr.com
Ogród jest miejscem, które ma służyć odpoczynkowi i odprężeniu na łonie przyrody. Powinien stanowić oazę spokoju dla jego właścicieli. W zależności od gustu i ilości wolnego czasu ogrody będą wyglądać różnie. W dawniejszych czasach przydomowy ogródek wykorzystywany był w pierwszej kolejności do hodowania jarzyn i owoców, by nie trzeba było ich kupować. Jeżeli teren był wystarczająco duży, przewidywało się miejsce na sad, gdzie umieszczano drzewa owocowe.

Stylowe oczko wodne w ogrodzie

Submitted by admin on Thu, 05/23/2013 - 14:58

Oczko wodne
Oczko wodne bez wątpienia jest rzeczą, która ma bardzo korzystny wpływ na wygląd naszego ogrodu. Oczko wodne wbrew temu co by się mogło wydawać nie musi być dużym wydatkiem. Budowa oczka będzie o wiele tańsza, w momencie gdy zabierzemy się za nią samodzielnie. Oszczędzimy wówczas sporo pieniędzy, z tytułu zaangażowania specjalistycznej firmy.
Syndicate content