Oczko wodne

Nowe wcielenie ogrodu czyli oczko wodne

Submitted by admin on Mon, 08/25/2014 - 09:51

Świeczki w kształcie lilii wodnych
Autor: Homebook.pl
Źródło: Homebook.pl
Jesteś właścicielem domu z ogrodem, który jest Twoją pasją. Z chwilą nadejścia wiosny postanawiasz sadzić, przesadzać, planować, działać by było jeszcze piękniej. Budki dla ptaków zawieszone na gałęziach drzew są dowodem na to, że chcesz być jeszcze bliżej przyrody. Lubisz budzić się przy śpiewie ptaków, a zasypiać przy żabiej muzyce.

Zadbajmy o to by mieć śliczny ogród!

Submitted by admin on Tue, 03/25/2014 - 10:48

ogrod_slider
Autor: guldfisken
Źródło: http://www.flickr.com/
Pewnie nikomu nie należy tego pisać, jednak kiedy widuje się całkiem często raczej zaniedbane ogrody, tak naprawdę można pomyśleć, że najzwyczajniej w świecie nie wszyscy Polacy wiedzą jak wielce ważne jest to by jakby nie patrzeć zadbać o własny ogród. Chociaż w sumie tak czy siak jeśli w rachubę wchodzą ogrody, mieszkańcy Polski nie są źli, należymy do czołówki, to w 100% pewne. To co zatem można powiedzieć ludziom zainteresowanym tym by nie zaniżać za bardzo ogólnych statystyk, nie sprawiać, że polskie osiedla domów jednorodzinnych będą o wiele gorzej się prezentowały?
Oczko
Autor: cliff1066
Źródło: www.flickr.com
Oczko wodne, które chcemy zrobić w swym ogródku lub na działce powinno być starannie zaprojektowane oraz przemyślane pod każdym względem. Oczko wodne powinno posiadać z góry ustalony rozmiar oraz format. Bez wątpienia wymiar jest jedną z najistotniejszych kwestii. Przy jego ustalaniu na bok powinny iść estetyczne oczekiwania inwestora. Najistotniejszą rolę powinny odgrywać tu aspekty konstrukcyjne.
Syndicate content