gry planszowe

Wspólne granie to coś niesamowitego!

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 15:49

gry planszowe
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Można podać wiele fajnych form spędzenia wolnego czasu ze swoimi najbliższymi, znajomymi, etc. No wiadomo: tylko wyobraźnia może nas zablokować. Jednakże możliwości tego tekstu są mocno ograniczone, czyli czymś bardzo trudnym jest wypisanie nawet kilkunastu ciekawych sposobów spędzania swojego życia.
Gry planszowe
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawa jest dla dzieci bardzo ważnym elementem rozwoju. Rodzice muszą mieć to na względzie i pozwolić maluchom na słodką beztroskę. W czasie zwyczajnych zabaw bowiem dziecko poznaje role, jakie następnie będzie pełniło. Na dodatek, jest to również idealny trening dla jego kreatywności.
Gry planszowe
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz bardzo ważną rolę w naszym życiu spełniają komputery. Nie tylko dzięki nim możemy wypełniać własną pracę, nie tylko zezwalają nam się błyskawicznie komunikować z kontrahentami, którzy są wiele kilometrów od nas, ale także dają nam szansę zabawy. Przeróżne serwisy społecznościowe, portale podające różnorakie informacje, a do tego wszystkiego, mamy jeszcze szansę grania w przeróżne gry, które lub są już na naszym komputerze, lub mamy możliwość je dokupić. Mimo wszystko niesamowite w tym wszystkim jest to, że mimo wszystko tak zwane planszówki cieszą się cały czas niesamowitym zainteresowaniem.
gry planszowe
Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com
Mogłoby się wydawać, że jeśli komputery oraz laptopy tak bardzo zawładnęły naszym życiem, iż trudno nam się bez nich obejść, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły jedynie oraz wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, że cały czas gry planszowe posiadają ogromne rzesze miłośników, szczególnie, że zezwalają grać znaczniejszej ilości ludzi w tym konkretnym czasie, a więc ma możliwość w nie grać cała rodzina, przez co bardziej się ona ze sobą zżywa.

W dalszym ciągu planszówki są cool!

Submitted by admin on Thu, 04/17/2014 - 15:01

Gra planszowa Monopoly
Autor: Howie Le
Źródło: http://www.flickr.com
To bardzo smutne, lecz na pewno często realia są takie, że ulega zmniejszeniu ilość takich osób, które grają w planszówki. I pomyśleć sobie, iż jeszcze kilka lat temu pokoje głównie dzieci oraz młodzieży były pełne różnego rodzaju planszówek... Chociaż początek tego artykułu jest wielce pesymistyczny, w żadnym razie nie należy zakładać, że gry planszowe w zupełności odeszły w zapomnienie. Można w sumie powiedzieć, iż na szczęście ciągle można natrafić na miłośników gier planszowych. Ktoś kto sądzi, że Internet spowodował, iż planszówki są jak choćby walkmany, na szczęście nie może się bardziej mylić.
Syndicate content