trawnik

Pomyślmy co może nam przy wykonywaniu pracy

Submitted by admin on Wed, 05/07/2014 - 13:03

Trawnik nie ma wakacji
Autor: McCulloch
Źródło: McCulloch
Kiedy posiadamy już własny dom to musimy się dokładnie namyślić, co ma szanse nam się sprawdzić, tak żeby prezentował się on cudownie i jednocześnie, abyśmy samodzielnie czuli się w nim bezpiecznie. Trzeba na przykład zatroszczyć się o jak najlepszy wygląd ogrodu, lecz także oraz o to, aby w nocy podwórze było jasno oświetlone, tak byśmy nie musieli się po nim przemieszczać po omacku.

Ogród jest wizytówką domu

Submitted by admin on Wed, 05/07/2014 - 12:15

Letnia pielęgnacja trawnika
Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
Każdy z nas kocha przebywać w miłym środowisku, gdzie jest schludnie i idealnie, gdzie na pewno cudownie się relaksuje po trudnym dniu. Z tego powodu też, tak istotne jest to, w jaki sposób prezentuje się nasz ogród, szczególnie że niejako jest on naszą wizytówką, ponieważ jeżeli przybywają do nas jacyś goście, to w pierwszej kolejności zauważają sam dom i teren wokół niego, a dopiero potem nas oraz wnętrze domu.
Ogród pełen cienia
Autor: Jean-Sebastien Roy
Źródło: Ogród pełen cienia
Po bardzo długiej zimie w końcu przybyła wiosna. A wraz z nią przyszły pogodne dni. Możemy więc do oporu leniuchować w ogródku lub na tarasie. Zanim jednakże wyniesiemy kocyk na dwór i rozsiądziemy się z dobrą książką, warto uporządkować nasz ogród. Po tak długiej zimie na pewno jest wiele pracy.
Syndicate content