Granie

czas na grę
Autor: Gastón Gaiduk
Źródło: http://www.flickr.com
Rozrywka mobilna co chwilę oferuje kolejne wyzwania, które mają zachęcić ludzi do spędzania wolnych chwil przed telewizorem albo ekranami monitorów. Zdecydowana większość dzisiejszych komórek ma możliwości grania w wiele gier, również tradycyjne komputery poza tym, że mogą służyć do pracy, to również chętnie są wykorzystywane do grania. Wiele osób nawet podczas pracowniczych zajęć chętnie sobie pogrywa na przykład w prościutkie gry logiczne xbox 360, co rzecz jasna nie zawsze będzie się podobać szefom ich firm. Komputery stają się coraz bardziej wydajne, a miłośnicy grania niekiedy wydają spore sumy na zakup najwydajniejszych graficznych układów, na jakich wszystkie gry chodzą płynnie i wydajnie.

Interesujące gierki na konsolę ps vita

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:55

gra na playstation
Autor: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Niewielka, praktyczna i bardzo wygodna - to chyba najlepsza charakterystyka poręcznej ręcznej konsoli, którą jest zaprojektowana kilka lat temu PS Vita. Konsola wyposażona została w ekran dotykowy z pięciocalową przekątną, a dodatkowo, co wyróżnia ją w gronie innych urządzeń tego typu, tylny panel z dotykowymi czujnikami, który daje całkowicie nowe możliwości jeżeli chodzi o sterowanie grami. Łącząc funkcjonalności przedniego ekranu z panelem tylnym otrzymuje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w innych urządzeniach.

Gierki konsolowe posiadają wiele atutów!

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 09:42

konsola Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Owy artykuł jest dedykowany przede wszystkim takim ludziom, którzy nadal za bardzo stereotypowo podchodzą do tematu grywania w gierki konsolowe. W końcu tylko skończony ignorant sądzi, iż choćby gry logiczne ps2 nie charakteryzują się niezwykle wieloma atutami. Odbiorcy, którzy bardzo dobrze wiedzą, że gry to coś fantastycznego niech tak naprawdę przejdą dalej, lecz jeżeli owy tekst czyta w tym momencie niewdzięcznik deprecjonujący niezwykły świat gierek, niewątpliwie nie powinien przeoczyć dalszej części. Oczywiście to taki żarcik, mimo wszystko Polska to wolny kraj. Zatem: niby jak skutecznie przekonać niedoinformowanych do gierek?
tablet Asus
Autor: pestoverde
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając nowy tablet klienci muszą stanąć przed trudnym wyborem, czy kupić urządzenie znanej firmy, ale przy tym trochę więcej kosztujące, czy skusić się na produkt jakiegoś nieznanego producenta. Z reguły ta druga opcja znacznie mniej kosztuje, lecz ryzykuje się tym, że urządzenie nie zawsze będzie solidnie wykonane i dobrze funkcjonujące. Za cenę 200 złotych możemy stać się już właścicielem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na swoją cenę urządzenie to ma całkiem dobre parametry.

Gry są dla każdego

Submitted by admin on Thu, 04/03/2014 - 12:41

kontroler do gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy się zrelaksować po dniu trudnej pracy, to bez wątpienia najlepiej zrobimy, kiedy zakupimy sobie jedną z oferowanych konsol do gier. Wtenczas będziemy mieli bogaty wybór dostępnych gier, jak i również różnych akcesoriów, dzięki którym przyjemność grania będzie rzeczywiście duża, a my nie tylko będziemy mogli grać sami, ale również oraz będziemy mieli okazję wybrać gry, gdzie będziemy mogli się zmierzyć z pozostałymi graczami.
PS4
Autor: Jiposhy .com
Źródło: http://www.flickr.com
Odszukanie dla siebie ciekawego sposobu na spędzanie swego wolnego czasu na pewno powinno być niezwykle ważną sprawą dla każdego z nas. Przecież bez czegoś takiego w życiu codziennym często dotykałaby nas zwykła nuda, przez co stałoby się ono po prostu niezwykle monotonne – naprawdę warto zatem dołożyć wszystkich możliwych starań do tego, aby móc uniknąć takich sytuacji.
Syndicate content