Gadżety hobbystyczne

Mini komputer to znaczna wygoda

Submitted by admin on Tue, 04/19/2016 - 11:26

marka apple
Autor: lukezammit
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne technologie są niesamowicie rozbudowane

Zjawia się na rynku znacznie więcej elektronicznych sprzętów, które w znaczącym stopniu mają nam usprawnić nasze funkcjonowanie. Przez to warto im się dobrze przyjrzeć, aby mieć szansę ocenić, które z nich są naprawdę przygotowane dla nas. Ewentualności posiadamy tu wiele, dlatego należy się uważnie im tutaj przyjrzeć.
komputer
Źródło: pixabay
Propozycja różnego rodzaju gadżetów i urządzeń elektronicznych jest ogromna. Do wyboru są więc urządzenia znanych producentów, a co za tym idzie kosztujących nieco więcej, lecz również sprzęty niemarkowe, lecz za to znacznie tańsze. Oprócz tego bardzo duża liczba rozmaitych funkcji i parametrów może przyprawić o zawroty głowy, i wybór najlepszego sprzętu czasami bywa rzeczywiście ciężki.
figurka 3D
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu coraz częściej można usłyszeć o kolejnych przedmiotach wykonanych za pomocą drukarek 3D. Drukarki 3D stały się coraz częściej wykorzystywanymi przyrządami, zarówno na całym świecie, jak i w Polsce. Stały się na tyle rozpoznawalne i doceniane, że wielu ludzi chce mieć takie urządzenie w domu na własny użytek. Powoli staje się to wykonalne dzięki temu, że aktualnie koszty drukarek przestrzennych w Polsce rozpoczynają się od 2 tysięcy złotych.
tablet Samsung Galaxy
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Wytwórcy telefonów komórkowych zrobią wszystko co jedynie w ich mocy, żeby zainteresować nas swoim urządzeniem, żebyśmy dostrzegli, że ich propozycja jest wspanialsza, niż ta, którą proponuje nam konkurencja. To wszystko powoduje, że mamy okazję przebierania w telefonach, które są coraz lżejsze, posiadają znacznie więcej różnych funkcji, a równocześnie okazują się całkiem przystępne cenowo, co bez wątpienia będzie miało również ogromny wpływ na naszą decyzję.

Gadżety dla firm

Submitted by admin on Mon, 07/07/2014 - 11:05

piękne długopisy
Autor: Dave
Źródło: http://www.flickr.com
Obecne czasy wymagają ciągle poszukiwania nowej formy prezencji firmy jak również promocji produktów i usług. Co prawda reklama jest ciągle ważną dźwignią handlu, nawet dla takich małych firm, jakie nieraz mogą mieć trudność z wypromowaniem własnej marki, jednak jej forma ulega dziś zmianie.

Solidne i będące na"czasie" zegarki

Submitted by admin on Mon, 07/07/2014 - 10:34

Autor: www.zibi.pl
Czas pędzi coraz szybciej, już burzy rozeznanie, a co dopiero złapanie go, aby choć na chwilę spowolnić. Taką myśl mamy, gdy jest nam dobrze, kiedy życzymy sobie, żeby przyjemny stan nigdy się nie skończył. Z drugiej natomiast strony, czas się dłuży, mógłby już dać spokój i trochę przyspieszyć. Tak odczuwamy, kiedy czujemy się źle, kiedy czas płynie bez końca, kiedy bezczynność oraz niepokój rozlewają swoje zbędne kilogramy na naszym organizmie. To wszystkonieprzejednany czas… Nie ma na niego mocnych.

Dodatki do tefonów komórkowych

Submitted by admin on Fri, 07/04/2014 - 13:39

telefon
Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda trwa bezustannie, zaś nowy futerał czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon jest w dobrym stanie, a jednocześnie działa bez zarzutu i dłuższy czas możemy go używać. Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, w towarzystwie bilonu, oczywiście nie wróży nic dobrego.

Gdy zachoruje… komputer

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 13:09

Obsługa komputera
Autor: Alan Wolf
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo sieci w okresie, gdy dociera do nas coraz więcej informacji o ofensywach hakerskich, to fundamentalne zagadnienie. Zwłaszcza dotyczy to firm. Wiele firm, w tym też te, które istnieją na rodzimym rynku, obraca bardzo cennymi danymi.

Wyjątkowy komputer Apple

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 15:07

 
ciekawy pokrowiec na telefon
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Oferowane obecnie przez producenta rozwiązanie to właśnie apple macbook air 13. Coraz większa liczba potencjalnych klientów nie wyobraża sobie życia bez rewolucyjnego MacBooka, jaki w szczególnym stopniu ułatwia życie i codzienne życie.
Aplikacja Foodpanda
Autor: Play
Źródło: Play
Apple Macbook Pro 13 jest zupełnie odmienny od uprzedniej oferty producenta. Panoramiczny ekran o przekątnej przekraczającej 13 cali dodaje kolejne możliwości. Jest to macbook wręcz stworzony zarówno do pracy, jak i do grania.
Syndicate content