słuchawki

Wybieramy słuchawki

Submitted by admin on Thu, 04/24/2014 - 15:11

Limited Edition Fnatic 7H
Autor: SteelSeries
Źródło: SteelSeries
Kupując słuchawki należy zwrócić uwagę na kilka ważnych spraw. Przede wszystkim w przypadku słuchawek sprawdza się twierdzenie, że odpowiednia jakość idzie w parze z kosztami zakupu. Oczywiście wybór najlepszego urządzenia będzie zależeć od oczekiwań i preferencji klientów, lecz należy pamiętać o tym, że modele za 100 zł będą brzmiały zupełnie inaczej niż kilkukrotnie droższe.
Słuchawki Skullcandy Aviator
Autor: Dallas Mavericks
Źródło: Dallas Mavericks
Porównując tanie modele słuchawek z takimi, które kosztują ponad pięćset złotych wiele osób zadaje sobie pytanie, czym będą się one różnić między sobą. Czy rzeczywiście różnica w jakości wykonania i dźwięku jest tak duża, jak różnice w cenie?

Wybieramy polecane słuchawki

Submitted by admin on Thu, 04/24/2014 - 14:10

Kolorowe słuchawki Sony
Autor: Sony
Źródło: Sony
Wielu ludzi używa na co dzień słuchawek do słuchania piosenek, z komórek, smartfonów czy odtwarzaczy mp3. Jednak przeważnie są to tanie słuchawki douszne, dostarczane razem z urządzeniem, albo modele kupione za kilka złotych w jakimś markecie. To prawda, i na słuchawkach tego typu da się muzyki słuchać, ale czy to na pewno jest przyjemność?

Kupujemy wygodne słuchawki

Submitted by admin on Thu, 04/24/2014 - 13:48

Słuchawki Sony MDR-XB910
Autor: Sony
Źródło: Sony
Praktycznie każdy używany dziś smartfon czy telefon ma możliwość odtwarzania muzyki. Jednak głośniczki w tego typu sprzęcie nie są zbyt dobre, tak więc warto pomyśleć o zakupie dobrych słuchawek. Ale jak może się okazać, wybranie ich wcale nie musi być łatwym i prostym zadaniem.
Syndicate content