pamięć

dziecko grające na kinekcie
Autor: homard.net
Źródło: http://www.flickr.com
PC jest dla większości użytkowników narzędziem pracy albo narzędziem do buszowania po Internecie. Wielu użytkowników nie używa każdej dostępnej możliwości jakie udostępnia nam komputer. Z nim mamy możliwość spędzania w ciekawy sposób naszego czasu, nabywania nowych zręczności. Wszystkie te aspekty osiągamy grając w gry. Wbrew powszechnym poglądom gry są odpowiedniedla każdego – dla dzieci także, oczywiście o dostosowanej tematyce. Gry zwiększają naszą fantazję i kreatywność.

Używajmy tego co najlepsze - sprawdź opcje

Submitted by admin on Wed, 04/30/2014 - 14:58

wnętrze biura
Autor: Christopher Kray
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy idealnie wydajemy sobie sprawę z tego, jak szybko zmienia się technologia, to co miesiąc temu było nowinką, obecnie jest już stara, dlatego właśnie jeżeli chcemy rozbudowywać własny komputer, to ciągle warto się zaopatrywać w jak najlepsze sprzęty, które z pewnością będą nam mogły posłużyć przez dużo miesięcy, nawet kiedy pierwotne parametry już nie będą dobre.
tablet Asus
Autor: pestoverde
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając nowy tablet klienci muszą stanąć przed trudnym wyborem, czy kupić urządzenie znanej firmy, ale przy tym trochę więcej kosztujące, czy skusić się na produkt jakiegoś nieznanego producenta. Z reguły ta druga opcja znacznie mniej kosztuje, lecz ryzykuje się tym, że urządzenie nie zawsze będzie solidnie wykonane i dobrze funkcjonujące. Za cenę 200 złotych możemy stać się już właścicielem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na swoją cenę urządzenie to ma całkiem dobre parametry.
tablet Lenovo
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek tabletów rozwija się w dynamiczny sposób. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe sprzęty, a producenci przeganiają się w nowinkach technicznych mających zachęcić klientów do zakupu właśnie ich produktów. Mocno zmieniły również oczekiwania jeśli chodzi o wielkość ekranu. Do niedawna popularne były modele 10 i 7 calowe, ale teraz coraz częściej można spotkać inne wielkości, przykładowo 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo ma w swojej ofercie oba najbardziej popularne rozmiary tabletów.

Kupujemy pendirve- jak wybrać najlepiej?

Submitted by admin on Wed, 04/09/2014 - 10:30

Egzystencja w epoce cyfryzacji wymaga niekiedy bezzwłocznego dostępu do kluczowych danych. Przenośne dyski i pendrive usprawniają transfer wiadomości a także służą jako pewne magazyny zdjęć, dokumentów, filmów. Jak jednak je wyłonić, aby następnie nie żałować?
Syndicate content