nauka

Nie demonizujmy gier konsolowych

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 16:14

Wyśmienicie, że w ogóle dzieciaki w kraju mają dzisiaj aż tak sporo ciekawych form spędzania wolnych chwil. Chociaż gry ps2, ogólnie spędzanie wolnego czasu przed konsolą lub komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, ale o tym potem nieco się napisze. Na dobry początek napiszmy tak naprawdę dlaczego nigdy nie należy w dalszym ciągu piekielnie stereotypowo podchodzić do gierek!
Sprzęt fotograficzny
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Zrobić zdjęcie potrafi większość z nas, jednak tylko niektórym udaje się zrobić zdjęcie dobre. Parę porad dla potencjalnego fotografa?
gitara od Yamaha
Autor: Angela Quitoriano
Źródło: http://www.flickr.com
Obywatele nie potrafią działać bez muzyki, wysłuchują jej w mieszkaniu, w pracy, w momencie jazdy, pomaga ona zapełnić ciszę oraz pustkę, ale też i sprawia, że człowiek niejednokrotnie zaduma się nad swoim życiem. Nic więc dziwnego, iż obywatele cały czas pragną się uczyć gry na instrumentach, a kiedy na dodatek mogą je jeszcze zabierać wszędzie ze sobą, to zwracają się do tej nauki jeszcze chętniej.

Edukacja będzie naprawdę pochłaniające!

Submitted by admin on Mon, 04/28/2014 - 10:25

edukacja
Chyba każde dziecko powinno być szczęśliwe, zdrowe, a jeszcze oprócz tego byłoby miło, gdyby najzwyczajniej umiejętnie się rozwijało - pod względem intelektualnym. Można zaryzykować twierdzenie, że chociaż nierzadko rodzice kładą zbyt wielki nacisk na własną pociechę, to jednak w żadnym razie realia nie są takie, iż akurat w przypadku wychowania pociechy nie należy trochę ponadstandardowo się starać.
Syndicate content