procesor

tablet Asus
Autor: pestoverde
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając nowy tablet klienci muszą stanąć przed trudnym wyborem, czy kupić urządzenie znanej firmy, ale przy tym trochę więcej kosztujące, czy skusić się na produkt jakiegoś nieznanego producenta. Z reguły ta druga opcja znacznie mniej kosztuje, lecz ryzykuje się tym, że urządzenie nie zawsze będzie solidnie wykonane i dobrze funkcjonujące. Za cenę 200 złotych możemy stać się już właścicielem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na swoją cenę urządzenie to ma całkiem dobre parametry.
tablet Lenovo
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek tabletów rozwija się w dynamiczny sposób. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe sprzęty, a producenci przeganiają się w nowinkach technicznych mających zachęcić klientów do zakupu właśnie ich produktów. Mocno zmieniły również oczekiwania jeśli chodzi o wielkość ekranu. Do niedawna popularne były modele 10 i 7 calowe, ale teraz coraz częściej można spotkać inne wielkości, przykładowo 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo ma w swojej ofercie oba najbardziej popularne rozmiary tabletów.
tablet Samsung Galaxy
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku tabletów panuje ogromna konkurencja. Przoduje paru największych wytwórców, oferujących produkty najlepsze jakościowo, ale też nie najtańsze. Wiele mniejszych firm z mniejszym lub większym powodzeniem zamierzają trochę urwać z tego ogromnego tortu, i w niejednym przypadku może im się udać zaoferować tanie a przy tym porządne sprzęty, które będą kosztować dużo mniej niż markowi konkurenci. Przykładem może być tutaj Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).
tablet z przenośną klawiaturą
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek rozrywki mobilnej od kilku lat został zawładnięty przez tablety oraz smartfony. W sklepach swe urządzenia oferuje paru dużych, cenionych producentów i całe grono pozostałych, których urządzenia są trochę gorszej jakości, ale za to znacznie mniej kosztują. O tym czy wybrać tablet porządny lecz droższy, czy też zdecydować się na tańszy, ale z trochę gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam kupujący, do niego będzie należeć końcowa decyzja. Jeżeli ktoś skłania się raczej ku grupie pierwszej, to powinien przyglądnąć się tabletom Sony, przez wiele osób uważanych za jedne z najlepszych w sprzedaży.
Syndicate content